Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes elfogadni úgy egy...

Érdemes elfogadni úgy egy állásajánlatot, ha közben még várok egy másikat, és aztán a próbaidő alatt továbbálni, ha a másik megérkezik?

Figyelt kérdés
mennyire bevett szokás ez? kicsit aggódok, hogy elítélendő...
2021. aug. 4. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan
2021. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fogadd el, max továbbállsz. A saját érdekeidre legyél tekintettel, senki/semmi másra ne
2021. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp érdemes! Ha mégsem jön be a várt állásajánlat, akkor mégis lesz munkád. Ha bejön, akkor meg elköszönsz az első munkahelytől. A próbaidő pont erre való.
2021. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A cég sem a barátod és te sem vagy az övék. Ők is bátran elutasítanak vagy ghostolnak sok embert, te is nyugodtan továbbállhatsz ha jön jobb lehetőség. Szóval nem kell rosszul érezned magad.
2021. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ne érdekeljen más mit gondol ha pl. felmondasz a próbaidő alatt. Őket sem érdekelné ha kirúgnának, hogy te mit gondolsz.
2021. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2021. aug. 5. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Főleg azért is érdemes elfogadni, mert lehet egy másik helyen amíg döntenek, hogy felvesznek eltelik 2-3 hét. Cégfüggő.

Így arra a 2-3 hétre is kapsz pénzt ami szerintem nem elhanyagolható a mai világban.

Én is csináltam már. Felvettek gyárba, 3 hétig nyomtam ott aztán másik helyen felvettek irodába. Kaptam 150 körül a 3 hétre.

2021. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!