Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik budapesti munkahelyen...

Melyik budapesti munkahelyen van 100%ban home office? (A COVID-19 után is)

Figyelt kérdés
Valamint mi a munkakör?

2021. aug. 4. 22:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%
Talán az Allianz nál lehet, de nem biztos. Amúgy sem mindenki dolgozik ott home officeban, de mintha erről hallottam volna
2021. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Közeli családtagok / rokonok közül:

1. Nagy banknál IT üzemeltetés - covid alatt 5 napos home office, jelenleg kb. 2 hetente 1-szer kell bemenni

2. Magyar IT középvállalkozásnál data mining - 5 napos home office, járvány után valószínűleg 2-3 napra csökken, de még semmi nincs kőbe vésve

3. Másik magyar IT középvállalkozásnál webfejlesztő gyakornok félállásban egyetem mellett - full home office, de aki be van oltva, be is mehet

4. Állami projekteken dolgozó IT support vállalatnál rendszergazda - 5 nap home office, saját kérésre augusztustól 1 nap bent

2021. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az IT szektorban van erre lehetoseg, de erdekelne, hogy egyszeru irodai robotnak hol lehet ilyet csinalni, mert akkor odamegyek. Az en cegemnek a boomerek mar majd osszeszarjak magukat, hogy visszapateroljanak mindenkit az irodaba annak ellenere, hogy az ceg 100%-on mukodik masfel eve.
2021. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Az Allianz oldalát meg is néztem, az álláshirdetéseknél is egyből ott van a Home office lehetőség.

Az IT pozíciókon (ha jól tudom, a Prezinél már a covid előtt is lehetett teljes HOban dolgozni) kívül lehet valahol könyvelőként 100%ban home officeból dolgozni? (Ha nem lehet, akkor szerintem szakmát váltok, szerzek egy infos diplomát. :D)

2021. aug. 5. 06:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100% home office kell, akkor miért szempont, hogy budapesti legyen a cég? :D
2021. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Generalinál is teljes HO van.
2021. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Tapasztalatom, hogy a Bp-i multiknál könyvelő, finance pozikban 100%-ban HO van. Pl BP, Bt, Vodafone, Exxon stb. Vodafone-nál, BP-nél amúgy is heti 3 HO volt a vírus előtt is. Ahogy tudom, nem is terveznek nyitni.
2021. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért mert, Budapesten szerezhetem meg a piacképes fizetést.

Multinál vagyok, jelenleg teljes távmunka van, de a jövő még kérdéses. Sajnos nem biztos, hogy a HO lesz a nyerő (a távolság miatt fontos nekem)..

Több változat van feldobva: Heti 0/1-2/3/5 nap HO.. ha nem a teljes HO fog nyerni, akkor tuti váltok.

Köszönöm, hogy írtatok cégeket,

ez tényleg nagy segítség. A Vodafone eddig a legszimpatikusabb.

2021. aug. 5. 18:58
 9/12 anonim ***** válasza:
En a Vodafonnal, BT-nek, BP-nel dolgozokat ismerek, de egyikrol sem hallottam, hogy alapbol 100%-ban remote lenne a munka egyiknel is.
2021. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8: Nem kell ahhoz Budapesti cég. Én Győri cégnek dolgozom home officeban, 300km távolságból és nem kapnék többet Pesten sem.
2021. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2