Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetek táborvezető 17 évesen?

Lehetek táborvezető 17 évesen?

Figyelt kérdés

Hali. A kérdésem az lenne, hogy ahhoz, hogy táborvezető legyek szükséges a 18 betöltött életév?

Csak mert van pár ismerősöm, akiket 17 évesen felvettek, de olyan helyre ahová azelőtt is jártak táborozóként. Ez illegális, vagy a 18 nem kikötés? Esetleg ha jövőre szeretnék menni, mikor kell elkezdenem nézelődni? (Akkor is csak 17 leszek)



2021. aug. 8. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz, vannak ilyen taborok
2021. aug. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Táboroztatni felelősség, tudom, mert voltam táborvezető huszonévesen. 18 év kell, hogy jogilag nagykorú és felelősségre vonható legyél. A szülők is addig jófejek, míg nincs gond. Volt olyan hét, amikor 70 gyerek volt, ebből 15 volt nálam a 6 évestől a 14ig és bizony tudták vadulni. Tudni kell rendet tartani, meg hogy tiszteljenek. Az első napom végig kiabáltam, mert egyszerűen másképp nem működött, aztán elkezdtem szivatni őket, utána tudták viselkedni. Ráadásul baleset is volt, egy gyerek eltörte a karját, fogózás közben elesett. Én voltam a legközelebb, így hozzám jött, a szülőt felhívni is elég szár, hát még közölni, hogy a gyereket kórházba kell vinni.

17 évesen max ilyen segédnek tudlak elképzelni egy táborban.

2021. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!