Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazottak, alacsony...

Közalkalmazottak, alacsony fizetésből élők, betanított munkások, nem érzitek azt hogy rabszolgák vagytok és nincs érdemi szabadságotok?

Figyelt kérdés
Én folyton ezt érzem. Csak a mókuskereket hajtom és közben telik az idő és semmire nem megyek csak vegetálok. Tudom hogy mindenki a saját sorsának kovácsa...

2021. aug. 9. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, szembe kell néznem azzal a ténnyel, hogy ez nem így lenne, ha lenne annyi sütnivalóm hogy tudtam volna valami ennél többet kezdeni az életemmel, de nem tudtam. Akkor meg milyen jogon reklamáljak?
2021. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Ez beletörődés a dolgok menetébe, ez a cselekvés halála!

2021. aug. 9. 16:12
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván ha adódik lehetőség az előrelépésre nem fogom elszalasztani, de egyenlőre lehet hogy a váltással csak szarabbul jönnék ki, mint a jelenlegi helyzet.
2021. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Szabadsagot csak soksoksok penzzel tudod elkepzelni, kivaltani?
2021. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

aki értelmes az kitör ebből, mert ezt érzi és emiatt egy idő után már aludni sem fog tudni.


A többieknek meg teljesen jó. Sőt, még téged fognak lehúzni, ha váltani akarsz.

2021. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Nálam már lassan az jön. De vannak akik azzal riogatnak, hogy minek úgy sem lesz jobb...

2021. aug. 9. 17:12
 7/11 A kérdező kommentje:

#4

Vagy pénzel vagy olyan mentalitással, ahol a pénz nem számít. (bár ez utóbbit nem tartom élhetőnek európában, meg úgy kb sehol sem a világon)

2021. aug. 9. 17:13
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Közalkalmazott vagyok, de mellette van egy másik munkahelyem, ahonnan feketén kapom a fizetést évek óta. A közalkalmazotti állásban csak azért maradok mert 10 év múlva nyugdíjba vonulok és kellenek a ledolgozott évek.

Nem értem magam rabszolgának és van szabadságon rendesen.

2021. aug. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Mi a fekete munkád?

2021. aug. 10. 07:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Kisebb asztalos (kicseréltem egy konyhabútor leszakadt ajtaját), csempézési (leesett egy csempe és visszaragasztottam) és villanyszerelési (két konnektort kellett megigazítanom) munkákat vállalok el amit egy építkezési vállalkozó nem csinál meg mert kis munka. Nekem 16-19 óra között belefér. Amolyan ezermesternek tartanak. Nem keresek vele milliókat de a közalkalmazotti fizetem simán meg van belőle.
2021. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!