Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találjak munkát pàlyakezd...

Hogy találjak munkát pàlyakezdőként?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, érettségi után megcsináltam egy kisgyermeknevelő-gondozó tanfolyamot.

Most munkát keresek. De úgy érzem bárhol próbálkozok, minden honnan elutasítást kapok. Még gyárba se vettek fel dolgozni.

Nagyon letört vagyok emiatt, hogy nincs munkám.

Valaki esetleg tudna tanácsod adni? Nektek hogy sikerült munkàt talàlni?



2021. aug. 10. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is így vagyok ezzel, hogy mindenhonnan csak elutasítanak, csak nekem diplomám van :)
2021. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Kitartás, céltudatosság és némi szerencse. Amúgy pár hete segítettem egy hasonló embernek tanácsokkal, már dolgozik.
2021. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még egyetemista vagyok, már van munkám a szakommal kapcsolatban, ezért nem leszek pályakezdő, mikor végzek 2-4 év múlva (attól függően, hogy számoljuk-e a mestert).

Úgy találtam, hogy igazából felkértek, hogy csináljam, nem én kerestem. Tetszett a tanároknak a munkám, keresett a szakom stb. Igazából hatalmas szerencsém volt/van.

De a lényeg, hogy először a tapasztalatért dolgozol.


A te szakmádhoz nem értek, de gondolom a tapasztalat hiányával van a gond. Én kisebb babysitter állásokat vállalnék először, közben pedig folytatnám a keresést.

Persze az teljesen más, ha nem tudsz otthon lenni, és azonnal kell talpraállnod.

2021. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kezdem azt érezni, hogy csak rossz helyen lakom. És a környéken nem igazán van munka lehetőség. Regisztrált állás kereső vagyok,de a munkaügytől se kapok semmi normális vissza jelzéseket. Mind csak rendőr vagy katonai kèpzések vannak.
2021. aug. 10. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kerlek irj privat levelet. En epp interjut fogok adni egy vallalatnak a napokban,es ez nagyon sokat keszultem ra. Dolgoztam Hr ben is korabban.

Szivesen elolvasnam a torteneted,es hatha tudnek segiteni,hogy mi az a dolog ami valtoztatasra szorul,hogy talalj munkat. Ez csak puszta segiteni vagyas, mert halas vagyok az eletnek,hogy kaptam lehetoseget egy olyan vallalatnal,amirol csak almodoztam korabban. Es szeretnek segiteni.

Szoval irj,ha ugy gondolod:)

2021. aug. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Rossz lehet. En mar egyetem alatt dolgoztam. Most mesterkepzest csinalok es jelenleg is gyakornok vagyok egy komoly cegnel.


Pedig palyakezdo vagyok, vajon hogy sikeeulhetett nekem es neked miert nem?

2021. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!