Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az gáz ha 23 éves vagyok és...

Az gáz ha 23 éves vagyok és még nem dolgoztam sehol?

Figyelt kérdés
Esti tagozaton szakmát tanulok, mellette folyamatosan munkát próbálok keresni, de eddig sikertelenül.

2021. aug. 13. 09:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem tanulsz, már nem jársz iskolába, akkor kell hogy valamilyen életcélt kitűzz magad elé. Ráadásul nem függhetsz mindig anyagilag másoktól. Céljaid eléréséhez pénzre lesz szükséged. Az éveidet nem fecsérelheted el. Hasznossá kell tenned magadat magad és mások javára. Kezdj el dolgozni. Mi a szakmád, szereted? Vagy csakúgy elhelyezkednél bármilyen munkahelyen? Menj el a helyi munkaügyi központba és ott segítenek neked. Sok sikert.
2021. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

nem az. Nem tehetsz róla, hogy pl most a korona közbejött és 1,5 éve megy a dolog. Én a 2008-2009-es válság idején érettségiztem, és kerültem ki a nagyvilágba, de felvettek egy nagyon alacsony pontszámú egyetemre, ahonnan kiestem és azt hittem a válság meg tök hamar elmúlik. Kikerültem, utána nagyon gáz volt. Alig volt munkalehetőség, emlékszem még CSOPORTOS call centeres interjúkra jártam, meg ilyen direkt értékesítős lehúzós helyekre, ma már röhögök ezen, de akkor brutális volt. Évekig tartott.


Tapasztalattal sem könnyű munkát találni, próbálj meg keresni, de ne legyél ideges. Amúgy nem keresed rommá magad, de közigazgatás pl munkatapasztalatnak nem rossz.

2021. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
11 látom benyalod a mai anyagi kamut. És ha valakinek a belső béke az életcélja? Oda nem kell csilliárdos fizetés.
2021. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

4


Nem akarlak kioktatni, látom hogy jószándékból írod azt amit.

De senkit nem fog érdekelni hogy szakmunkás iskola alatt (tök mind1 hogy esti) dolgozott e valamit diákmunkásként (feltéve hogy még jár diákigazolvány az esti tagozásotoknak)


Szakmunkában interjú ? :D Max próbamunka, vagy próbanap attól függ hogy milyen szakma.

Senkit nem érdekel hogy mit csináltál suli mellett, tapasztalatból írom.


Mondom én ezt hentes, és hegesztő szakmával.


Kérdező: szerintem nem gáz.

2021. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 13! A lelki béke fontos. Ez így van. De az embernek szüksége van fedélre, enni- és innivalóra, ruházatra, tisztítószerekre, tisztálkodóeszközökre. Nem azt mondom, hogy keresnie kéne havi egymilliót, na, de azért önállósulnia kéne. Ez az ő érdeke is. Nem tarthatják el egész életében. És ha megszereti a munkáját?


Kérdező, keress rá diákszövetkezetekre, ügynöségekre. Azokon keresztül könnyebb munkát találni és elhelyezkedni.


Itt is szétnézhetsz. diakmunka.lap.hu

2021. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem gáz, én is kb 22 évesem kezdtem el (diploma után majdnem 1 évig kerestem mire lett valami). Mivel covid beszopatott most megint munkanélküli lettem. Egyszer fent egyszer lent.....


Diákmunkát ajánlom amúgy, ameddig szakmát tolsz. Ha elég jó vagy, akkor felvehetnek teljes állásba is később.

2021. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%

15


a szabó péter és társai nem az optimális fizetésre oktatnak, hanem a gerinctelen és egoista felhalmozásra

2021. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%
nem
2021. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!