Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miskolcon milyen munkát lehet...

Miskolcon milyen munkát lehet vállalni, ahonnan nem rúgnak ki, ha jön a 4. hullám, iskola mellett lehet csinálni és nem rossz fizetést ad?

Figyelt kérdés

Nem rossz fizetés alatt minimum 900Ft nettót értek. Valószínűleg áprilisig vagy jövő szeptemberig dolgoznék ott, mivel jövőre kezdem az egyetemet, és addig akarok minél pénzt kereseni (az albérletre, meg a többi egyetemi, lakhatási költségekre Budapesten). Akkor dolgoznék csak áprilisig, ha tudnék szezonmunkával jobb fizetést szerezni. Iskola mellett hétköznap 2-3 óra után dolgoznék, hétvégén pedig végig ráérek. Bosch-ra gondoltam, de oda azért nem szeretnék menni, mivel egy nem túl kedves ismerősöm ott dolgozik és ő eléggé meg tudná nehezíteni az életemet. A diákszövetkezetben még egy vendéglátós munkát javasoltak, de az azért nem túl jó, mivel, ha jön a covid új hulláma, és bezárások lesznek, akkor megint nem lesz munkám.

Valami gyár, esetleg olyan kajálda, ahonnan kiszállítanak és folyton keresnek munkatársat (és nem Meki, KFC, Burger King)? Bármi tipp jó lenne, mert nekem nincs ötletem. Esetleg a Joyson-ba lehet diákmunkára menni, vagy nem diákmunkára, de rugalmas munkaidővel? Én nem nagyon találtam ilyet.



2021. aug. 13. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A Bosch 3 csarnokban áll. Egyszerűen nem abba a csarnokba, és nem abba a műszakban mégy. Feltéve ha tudod ő éppen melyikben van.

Tiszaújvárosban a Jabilt tudom még mondani, ott is a beültető gépkezelő poziciót.

2021. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:
58%

Már 4 csarnok van, igaz a régi sega csarnok még viszonylag üres.

A csarnokok között nem nagyon van átjárás, de pt és rbhm között abszolút nincs.

Ismerősöd autó/kerékpár alkatrészeket vagy kéziszerszámokat gyárt? Ha kéziszerszámokat és érdekel a dolog egy rövid beszélgetés után be tudlak ajánlani az rbhm-be, már pár embert bevittem.

Neked jó mert ajánlásra hamarabb vesznek fel, nekem jó mert fejpénz

2021. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Bosch úgy szar ahogy van. Csoda, hogy vannak akik még ott dolgoznak komolyan bruttó 180-ért atyaég....
2021. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Mondj jobbat.
2021. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Győr Audi
2021. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisebb pizzériák pl.
2021. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!