Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzba lehet egy...

Az önéletrajzba lehet egy valahonnan kivágott arcképet mellékelni vagy illik rendes fotós fényképet/igazolványképet betenni?

Figyelt kérdés
A kivágott képen látszik, hogy nem kifejezetten arcképre beállított fotó, valamint a háttérben is látszik egy alapvetően alig kivehető környezet.

2021. aug. 14. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Figyelj, én eléggé értek a photoshophoz. Azt csináltam, hogy fogtam egy öltönyös férfi képét, magamról csináltam egy fehér hátterű fotót, kivágtam róla a fejemet 2 perc alatt, ráillesztettem az öltönyös képre és voálá. Nem kell aggódnom, hogy megfelel-e, mert minden alapvető sztenderdbe beleillik a fehérhátterű öltönyös kép.
2021. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem annyira értek hozzá :/
2021. aug. 14. 18:33
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Könyörgöm, 2021 van, majdnem mindenkinek a zsebében van egy fényképezőgép
2021. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Lehetni mindent lehet, kérdés hogy abban az emberben aki elolvassa majd az önéletrajzodat milyen benyomást szeretnél kelteni.
2021. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
#1 vagyok, miért pontoztatok le? Egy tök jó és egyáltalán nem bonyolult alternatívát írtam
2021. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan nincs egy egyszínű faldarab a házban ami előtt tudsz csinálni egy képet a telefonoddal?

Egyébként, amit #1 írt sem hülyeség. Még paint.net-ben is meg lehet csinálni, az meg könnyebb, egyszerűbb mint a photoshop és magyar. Úgyis csak kicsiben kell berakni, nem fél oldalas fotó kell, mint sokan csinálják

2021. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
#6 Itt folyton lepontoznak mindenkit a hülyék, vagy trollkodásból, vagy idegből. Persze annyi vér sincs a pucájukban ezeknek, akik vérben forgó szemekkel húzzák le a válaszadókat, hogy megírják, mi bajuk van. Pedig ez csak az internet még. Ennyit is érnek akkor pont.
2021. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Azonnal kukáznám az önéletrajzodat, ha még egy normális fotót se tudsz mellékelni hozzá.
2021. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Illik rendes igazolványkép hozzá
2021. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Önéletrajzba nem kell kép.
2021. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!