Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt beteg lettem,fe...

Próbaidő alatt beteg lettem,fel is mondhatok a Próbaidő után?

Figyelt kérdés

Hogy zajlik ez? Ha meggyógyulok,bemegyek és a műszakvezetőmnek kell átadnom a felmondási levelemet?

Nem vagyok jártas ebben még.


2021. aug. 15. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem

A próbaidő erről szól bármelyik fél felmondhat minden "következmény" macera nélkül

Próba idő után mondasz fel magadat is meg a munkáltatót is meg szívatod(millió papír munka)

Ha azután mondasz fel köteles vagy 2 vagy 4 hetet ledolgozni addig nem mehetsz el Ha megteszed súlyos pénzbírság lesz belöle

Inkább telefonálj be és mondj fel tudom személytelen meg undorító de nem számít ha nem akarsz ott maradni

2021. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a próbaidöm még tart két hónapig. Nem járna le addigra. De betegen mégsem mennék be.
2021. aug. 15. 22:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Rosszul ìrtam ne haragudj,a betegség lejárta után.
2021. aug. 15. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen, felmondhatsz akkor is.

Kérlek, legközelebb ilyen kérdést a munkaügyekbe tegyél.

2021. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1es mi az hogy nem? Akkor mond fel amikor akar.

2 hónap alatt csak lesz időd bemenni vagy betelefonálni.Jobban jársz ha előtte mondassz fel,de utána is bőven megteheted,az már már,hogy akkor már vannak kötelezettségeid de megteheted azt is,hogy ha felmondási idővel baszogatnak,hogy azt táppénzen töltöd le

2021. aug. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell személyes jelenlét a felmondáshoz. Betelefonálsz, hogy holnap nem akarsz ott dolgozni. Ennyi.

Akkor kell személyes jelenlét ha le kell adni munkaruhát, munkacipőt, belépőkártyát stb. Ez cégfüggő.

2021. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felmondani írásban illik.
2021. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
A felmondást minden esetben írásban szükséges rögzíteni. Ez a szabály mind a munkáltatóra, mind a munkavállalóra egyaránt vonatkozik.
2021. aug. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!