Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elkezdjek nézni albérletet,...

Elkezdjek nézni albérletet, ha még nem kaptam ajánlatot a vállalattól? Vajon figyelembe veszik az időt, hogy fel is kell a munkához költöznöm így időben szólnak?

Figyelt kérdés

Egyik nagyobb SSC-ről van szó, pénzügyi szektorban várom az ajánlatot, ha lesz...vagyis van rá esély. Kezdésként szeptember 1-et mondtam ideálisnak,ès azt is,hogy költöznöm kell, mert nem vagyok odavalósi.


Múlt hét csütörtökön volt az interjú.


2021. aug. 16. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Nezhetsz, de ne irj ala semmit.

Amugy max kezdesz kesobb, vagy ket hetet lehuzol airbnb-ben

2021. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vard meg a valaszukat, ha felvesznek akkor varni fognak amig a szallast rendezed
2021. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
még ráérsz nézni
2021. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy az 1-es mondja. Nálunk (SSC) előfordult már, hogy megkapta az illető emailban az ajánlatot, hogy ha oké hétfőn jöjjön be aláírni, aztán pénteken szólt neki a HR-es csaj, hogy szorrika van, lefújták az amerikaiak a projektet, és ő még örülhet, mert őt nem kirúgták mint a csapat többi részét, őt csak nem veszik fel.

Ilyen ritkán azért, de előfordulhat.

2021. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es: sőt én már úgyis jártam, hogy szóltak, hogy felvesznek, 25 jelentkezőből választottak ki. Úgy volt, hogy pénteken bemegyek aláírni. Csütörtök délután szóltak, hogy sorry de mégse, mert befutott egy másik jelentkező +2 év tapasztalattal és inkább őt veszik fel.


Úgyhogy albit intézni csak aláírt szerződéssel érdemes intézni.

2021. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!