Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy interjúnál közölhetem,...

Egy interjúnál közölhetem, hogy én csak online szeretnék interjúzni?

Figyelt kérdés

Külföldre jelentkezgetek, és beadtam a jelentkezésem több pozira is. Van ahol csak online folyik az interjú, van ahol részben online, de ha lehet, akkor az utolsó kör face to face van. Na már most ez nekem elég macerás, hogy minden egyes interjú esetén kiutazzak külföldrem álljam az utazás, a szállás költéségét, és még az sem biztos, hogy felvesznek. Nem is értem, hogy miért annyir szükséges, hogy már az interjú során megismerjem az irodát.


Mit gondoltok erről? Mondhatom, hogy ez anyagilag nekem most sokba kerülne, és ha lehet szeretném inkább online?



2021. aug. 16. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Mondhatod, ők meg mondhatják hogy akkor keress más helyet, akiknek így is megfelelsz.
2021. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
mondhatod, de ők is mondhatják hogy köszönik a jelentkezésed.
2021. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan lehetne a legjobban tetsztelni? Azt előre közölték eddig mindig, hogy ők nem tudják állni az utazásomat és a szállásomat. Végül ezeket a pozikat vissza is mondtam, mert nem igazán feleltek meg az elvárásaimnak, de nem az interjú módja miatt.
2021. aug. 16. 15:56
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tudsz oda elmenni, nem fog tudni bejárni. Ha én lennék munkáltató, el is köszönnék tőled.
2021. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4# nem erről van szó. Hanem hogy minden egyes interjú miatt ki kéne repülnöm Németországba, illetve Csehországba (ide jelentkezem). Ha egyszer már megvan a pozi, természetesen ki is költözöm.
2021. aug. 16. 16:04
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nem tesztelni kell, hanem ha kulfoldon akarsz dolgozni, akkor elobb ki kell koltozni, es ugy munkat keresni.
2021. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Akár még azt is közölheted, hogy űrlény vagy és a lezuhant anyahajódtól nem mehetsz távolabb 5.3 km-re, attól még nem fognak jobban felvenni ha nekik fontos a személyes interjú.
2021. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Az normális kérés, hogy alapvetően online legyen az interjú, főleg, hogy korona miatt korlátozások vannak, de azért ha olyan komoly állás, hogy 2-3 körös interjú van, akkor az utolsó kört illik személyesen megejtani
2021. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

"Nem is értem, hogy miért annyir szükséges, hogy már az interjú során megismerjem az irodát."

Nem kell, hogy értsd, elég, ha ők értik.

Egyébként nyilván nem az a fontos, hogy te megismerd az irodát, hanem az, hogy ők megismerjenek téged, amennyire egy személyes találkozó alkalmával lehet, hogy lássák, hogy megvan-e mindkét lábad, vagy mittudomén, szóval hogy olyasmiket is megtudjanak rólad, ami egy online interjúból nem derül ki.

2021. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Neked fontos, hogy megkapd az állást, nem nekik, hogy pont téged vegyenek fel (és ezért úgy táncoljanak, ahogy te fütyülsz).

Fordítva ülsz a lovon, a pénz náluk van.

2021. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!