Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért szerepel minden második...

Miért szerepel minden második álláshirdetésben az, hogy fiatalos csapat, modern munkakörnyezet?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 16. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert bele irjak.
2021. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Elvileg ennek vonzónak kellene lennie, hát nem tudom.

30 fölött engem idegesít ez a megfogalmazás, mintha 25 felett nem lenne élet, és fontosabb lenne a buli, a csocsó meg a pizza, mint a munkahelyi hatékonyság. Irritáló.

2021. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Engem is idegesít, nem csak fiatalok élnek a földön, és egy idősebb is ugyanúgy el tudja látni a munkát, vagy még jobban
2021. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Ezek ilyen klisés alapvetések. Versenyképes juttatási csomag. Fiatalos csapat. Dinamikus fejlődési lehetőség.


Ugyanaz mint amikor a másik oldalról azt írják bele a jelentkezők hogy csapatjátékos és jó kommunikációs készség.

2021. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Mert bullshit generatort hasznalva irjak ezeket az allashirdeteseket :))

Leforditom:

Fiatalos csapat = alacsony a senioritas a projekten

Midern munkakornyezet = hozzadvagnak egy macbookot es lehet hogy kapsz heti 1-2 home officet

2021. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

#5 a többit is lefordítod? :D

Dinamikus fejlődési lehetőség

Versenyképes jövedelem

Béren kívüli juttatások

Rugalmas beosztás

Stb.

(Bocs, pályakezdő vagyok, annyira nem ismerem az összeset. De jó lenne egy ilyen szótár, mint az ingatlanok esetén is van)

2021. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2021. aug. 17. 06:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amivel találkoztam:


Dinamikus fejlődési lehetőség --- Pl. szerdán kapok egy új munkakört, pénteken beszámolót kell tartani az adott területről ismertetve az elmúlt 10 év adatait.


Versenyképes jövedelem --- A törvényileg előírt minimumot garantáltan megkapod.


Béren kívüli juttatások --- Max. 2 éves csúszással megkapod a túlórapénzt, fizetik a jogszabályban előírt bejárási hozzájárulást is.


Rugalmas beosztás --- Kérésükre mehetsz korábban és maradhatsz tovább, majd 2 éven belül fizetik a túlórát.


Stb.

2021. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek a leggyakoribb közhelyek, amik valójában ezt jelentik:


- Fiatalos csapat: Valójában a legfiatalabb kolléga is már 40 éves és emiatt "fiatalos"-ak. Hisz ami "fiatalos" az nem fiatal.


- Modern munkakörnyezet: Hozzádtosznak egy Lenovo laptopot, fülessel, egérrel, billentyűzettel és open officeba vagyis nyitott térbe beülhetsz vagy 1-2 nap home officeban lehetsz


- Versenyképes bérezés: A minimum bért garantáltan megkapod

- Változatos munkakör: Mindenesként minden sz*r feladatot megkapsz, amit más nem akar megcsínálni.

2023. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!