Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Várhatom még, hogy visszajelez...

Várhatom még, hogy visszajeleznek?

Figyelt kérdés
Három hete voltam egy állásinterjún, ahol a hr-es azt mondta, hogy másfél hét múlva visszajeleznek akkor is ha felvettek és akkor is ha nem. Online is nyomon lehet követni, hogy milyen státuszban van a pályázat, ott is még az látszik, hogy kiválasztás folyamatban. Érdemes még várni, hogy hívjanak, vagy hiába reménykedem már?

2021. aug. 18. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ennek már lehet annyi. Sajnos én is gyakran tapasztalom "majd jelzünk, akármi is lesz az eredmény" aztán eltűnnek.....


Egy e-mailt dobnék nekik, mert nem lenne vesztenivaló, de ezzel is jártam már úgy hogy "még tart a kiválasztási folyamat" és szintén eltűntek örökre.

2021. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy fel lehetne esetleg hívni, de nem szeretnék tolakodónak, vagy türelmetlennek se tűnni.
2021. aug. 18. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rég túlmentek a megígért jelzési időn, szerintem nem tolakodás nyitni feléjük. :)
2021. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
várhatod. Augusztus egy katasztrófa ilyen szempontból. Nálunk áll a beléptetés. Majd szeptemberben megindul talán.
2021. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En ezt a hetet meg megvárnám, de jövő héten azért irnék egy emailt, vagy egy telefont megér. Bar ez az augusztus katasztrofa ilyen szempontbol. Nagyon sokan szabin vannak.
2021. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is folyamatban van a jelentkezésem, 2 hete volt az utolsó interjú, ahol elég pozitív visszajelzést kaptam. Írtam nekik múlt hét végén, és tegnap válaszolt a HR-es hölgy, hogy szabadságon volt múlt héten, utána néz a jelentkezésemnek és türelmem kéri, mivel a managementből sokan szabadságon vannak, de majd mindenképp visszajelez.

Ez most ilyen, egy e-mailt mindenképp írj még ma este szerintem!

2021. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érdeklődni fogok náluk mindenképp.
2021. aug. 18. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán telefonalhatsz.
2021. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj vagy írj e-mailt,nem tolakodás ha már rég kiesett a beszélt időkeretből.Ha a seggeden ülsz akkor elfelejtenek,oda kell tenni magad ha azt akarod hogy felvegyenek,ne várj tétlenül.
2021. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam végül nekik, valóban a szabadságolások miatt húzódik a folyamat, így egy kicsit megnyugodtam. :)
2021. aug. 19. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!