Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik jelenleg a legjobb...

Melyik jelenleg a legjobb álláskereső portál?

Figyelt kérdés
A profession.hu-n próbálkoztam eddig egyedül. Csalódást keltő kamu az oldal, fake hírdetésekkel, állandó reklámlevelek, sok pozícióról visszajelzést sem kaptam. Tudtok javasolni esetleg melyik oldalon hirdessem magam illetve keresgéljek? Műszaki bsc végzettségem van egyébként.

2021. aug. 23. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Linkedin

De a profession gyakorlatilag az egyetlen valódi állásportál, ha ott nem kapsz visszajelzést, akkor a cv-ddel van gond

2021. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
LinkedIn
2021. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Linkedln-t hogy kell használni meg hogy kell nulláról elkezdeni?

Ez olyan hogy lehet munkahírdetést is feladni meg munkahelyeket is keresni?

2021. aug. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Linkedint mondanám én is
2021. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Valaki leírná,hogy mit hogyan?

2021. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A linkedinen nincs fent sok minden. pl a jófogásos, a startapros állások, a fb csoportok hirdetései, az indeed állásai, pályázatok stb

a Vmp-s állásokból is elvétve van csak fent.

Valamint keress rá cégek honlapján a karrier oldalra , ha nincs csak küldd el az elérhetőségükre a cv-det.

2021. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!