Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Harmadik, negyedik körös...

Harmadik, negyedik körös interjú után milyenek az esélyek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát... ha a meghívnak a következőre, akkor egyre jobbak.
2021. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Ott kezdődik a dolog, hogy az a cég, aminek három négy körre van szüksége a döntéshez, az valamit nem jól csinál. Az a baj ezekkel, hogy az összes résztvevőnek rá kell bólintania a dologra, és ezek meg sokszor teljesen más szempontok alapján értékelnek.


Saját példa, egy projektmenedzser állásra jelentkeztem, a második meg a harmadik kör végig arról szólt, hogy agilis módszertanokban hogy oldanék meg ezt meg azt, elmesélték, hogy most ők is egyre jobban rá akarnak ezekre állni, tök jó kis interjúk voltak, tetszett.

Aztán a negyedik körben jött egy pasas, akit nem nagyon érdekelt az egész, az interjú közben evett, és elmondta nekem, hogy ő ezekben az agilis dolgokban annyira nem hisz, meg a story pont alapú tervezés hülyeség blablabla. Aztán már csak egy levelet kaptam tőlük, hogy bocs nem.

Egyébként a hirdetésük azóta is kinn van, szóval..


Ellenpélda, most nemrég beküldtem a CVm egy szoftvercéghez, pár napra rá felhívott a nagyfőnök, elbeszélgettünk, utána volt még egy interjúm az üzletágvezetővel, aztán fel is vettek.

2021. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

"Ott kezdődik a dolog, hogy az a cég, aminek három négy körre van szüksége a döntéshez, az valamit nem jól csinál"


Hat ja, Facebook, Apple, Amazon, Netflix, Google, Microsoft, Uber, Airbnb, Stripe, Square, Lyft, Salesforce, Coinbase, Snap, Pinterest, Roblox, Twitter, ByteDance, Nvidia, Intel, Dropbox, Paypal, GitHub, Reddit stb. eleg szarul csinalja.

Szerintem vedd fel veluk a kapcsolatot es tegyel par javaslatot, hogyan javitanad a processzeiket, biztos orulnenek egy igazi szakerto segitsegenek.

2021. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Junior pozíció egyébként, fél éve diplomáztam.

Abban bízom, hogy ha juniorkent ennyi erőforrást rám fordítanak, csak szimpatikus lehetek.

2021. aug. 24. 13:15
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Milyen cég? Ahogy 3-as írja, a komolyabb multiknál ez a standard (pozíciótól függően), nem feltétlenül jelent se jót, se rosszat.
2021. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Az előző munkahelyem egy nagy pénzügyi cég volt, ahol szintén ilyen öt körös interjúkkal b**ták el a jelöltek drága idejét. Egyszer kávéztam az egyik HR manager csajjal, aki elmondta, hogy ez meg lesz változtatva, mert amíg ők hónapokig szarakodnak, jön egy startup és lenyúlja előlük a tehetségeket. Ugyanis manapság az ilyenek nem igazán szeretnének heteket elcseszni a drága idejükből egy kiválasztásra.
2021. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Big4-ba interjúzok
2021. aug. 24. 13:27
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor nem igazan lehet kovetkeztetest levonni, naluk ez teljesen atlagos. Max. annyit, hogy biztosan nem voltal annyira csapnivalo, hogy megszakitsak a folyamatot 1-2 interju utan.
2021. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Azért az tény, hogy minden kör után jelentősen szűkül a jelöltek köre... Sokadik körre már csak pár emberrel versenyzel.
2021. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk 3 kor van. Proba feladat + 2 szemelyes interju. (Igazabol 4 mert a proba feladat elott is mar nyilvan szurve van, mert boldog-boldogtalan beadja a CV-jét egy poziciora) a vegere 2-3 ember marad. Szerintem ez tok atlagos es kb. 1 honap alatt lemegy...
2021. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!