Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-esek,direkt ghostoljátok a...

HR-esek,direkt ghostoljátok a jelölteket? Miért nem veszitek fel soha a telefont munkaidőben?

Figyelt kérdés
A másik a hamis ígérgetés, hogy a héten visszajeleznek, felhívnak... aztán vissza se jeleznek. Kedvencem, amikor megbeszélünk egy interjúidőpontot, és fél órával előtte lemondják...

2021. aug. 27. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mert agymosott, buta, primitív emberek.
2021. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Az ő állásuk atom stabil és mindig lesz csicska jelentkező szóval nekik mindegy. :(
2021. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 perccel előtte mondták le, amíg éppen a liftjükben mentem felfele, 210km-ert utaztam.

OK irány haza, 10-11km-er hazaérésem előtt csörög a telefon, 10-15 perc múlva tud fogadni, mondom neki már majdnem hazaértem 15 perc alatt nem érnék vissza, adjon egy holnapi időpontot legkorábban 9-re tudnék menni. Erre elkezdett sipítozni a telefonba, hogy engem nem is érdekel ez a lehetőség, most vagy soha...

Másnap meg hív reggel, hogy miért nem mentem, WTF!

2021. aug. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En kulfoldre jelentkeztem, elore kozoltek h online lesz az interju. Ezutan szoltak h ha gondolom, menjek ki, es kint is elveszelgetnenek, persze a szallast es az utazast nem alljak. Le is mondtam egybol xd
2021. aug. 28. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:

A HR az kb. munkák legalja.


Semmilyen különleges képesség vagy intelligencia nem kell az ellátáshoz.

Szakmai kérdéseket úgysem tudnak feltenni, az idióta kérdéseik semmire sem jók.


Tőlünk fősuliről egy rohadt beképzelt, de teljesen átlagos képességű törtető srác ment hr-esnek.

2021. nov. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!