Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet önéletrajzban...

Hogy lehet önéletrajzban szépen 'tálalni' a felszolgálót mint munkatapasztalatot?

Alpvetően adatelemzői pozícióra jelentkeznék, élelmiszer vagy vendéglátóiparban. Úgy alakult viszont, hogy van egy adag tapasztalatom felszolgálóként egy elég neves helyen és nem szeretném, ha kárba veszne.

Olyasmire gondoltam pl, hogy éttermi asszisztens vagy hasonlók

2021. szept. 1. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
AZt írd amit dolgoztál ne hazudj.
2021. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Beirod, hogy felszolgalo. Mit akarsz szepiteni rajta? Ha feloltozteted a szart, az attol szar marad.
2021. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
FELSZOLGÁLÓ. Ezzel mi a gond? Ez a szakma hivatalos megnevezése is. Azt hiszed nem tudják, hogy nem agysebész voltál előtte?
2021. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

- Ez az éttermi asszisztens munkakör mit takar?

- A nyitás előtti teendőket, előkészítettük az asztalokat, fogadtuk a vendégeket, felvettem a rendelést, felszolgáltam az ételt és a végén vittük a számlát.

- Oh, vagyis 100%-ban azt, mint egy felszolgáló?

Felesleges szépíteni. Ha releváns a jelenlegi munka szempontjából, úgyis ki fog derülni, ha nem, akkor meg vonatkerék-pumpálót is odaírhatsz, senkit nem érdekel. Szubjektív vélemény: az éttermi asszisztens alapján én hamarabb asszociálnék a konyhai kisegítő személyzetre, mint egy felszolgálóra. Akkor már a felszolgáló szerintem jobb.

2021. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
majd szóljon aki segíteni szeretne és nem csak okoskodni
2021. szept. 1. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
segíteni szeretnék, az igazat írd ne hazudj az önéletrajzodban, mert úgyis kiderül.
2021. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Itt mindenki segíteni szeretne neked. Tényleg nem lehet szépíteni jobban.
2021. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2020 január - 2021december Felszolgáló - Neves Hely Kft

Főbb feladatok:

- adatelemzés szempontból releváns feladat, amit felszolgálóként végeztem

- adatelemzés szempontból releváns másik feladat, amit felszolgálóként végeztem

2021. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy adatelemző pozíciót pályázol. Teljesen felesleges lenne amúgy beleírni. Senkit nem fog érdekelni, hogy te milyen neves helyen voltál felszolgáló.

Ha mindenképp bele akarod írni, írd be hogy éttermi felszolgáló. Nem kell itt szépíteni.

Én amúgy kihagynám. Teljesen irreleváns.

2021. szept. 2. 07:38