Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális CNC gépkezelőn...

Mennyire reális CNC gépkezelőnek havi 450 ezer (nettó) Mezőkővesden?

Figyelt kérdés

Láttam ma egy álláshirdetést Facebook-on, ahol Mezőkövesdre keresnek CNC gépkezelőket. A hirdetésben azt írják, hogy fizetés: 450 ezer/hó (nettó)

Ez mennyire reális ott? Ha ez Győr környékén lenne, talán elhiszem, de az ország keleti részéről beszélünk.

Ráadásul ingyen szállást is ígérnek.

Ez mennyire kamu vagy nem?

Számomra kicsit hihetetlenül hangzik.

Én most Nógrád megyében vagyok CNC-s, és (bruttó!!) 1500 forint az órabérem, 4 év után, úgy, hogy kezelem is és be is állítom, ha átállás van. Ezért is hihetetlen nekem egy kicsit.



#CNC #CNC gépkezlő
2021. szept. 1. 18:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Totalisan baromság.

Győrben 10+ év tapasztalattal, kivételes szerencsével, kivételesen nagyvonalú vállalatnál 400 körül lehet keresni... 3 MŰSZAKBAN.


Ez tény és tapasztalat... szóval a hülye lepontozóknak előrebocsátom :)

2021. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Akkor miért nem jelentkezel? Majd kiderül, ha túl szép...
2021. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Jelentkeztem, de addig is kitettem a kérdést. Hátha van itt olyan, aki pont Mezőkövesden lakik 😁 és pont egy fémipari cégnél dolgozik.

Állítólag ott van 6-7 fémipari cég.

Itt egész megyében van talán 3.

2021. szept. 1. 18:46
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Az egész országban az a jellemző, hogy nincs kapacitás a beszállítóknál, és bármennyit hajlandóak lennének fizetni, csak legyen mit szerelni.


És ha kövesden nem is, de Makláron ott a Bosch, Egerben a ZF, a RUAG. Ezeknek mind kellene alkatrész.

2021. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%

"Győrben 10+ év tapasztalattal, kivételes szerencsével, kivételesen nagyvonalú vállalatnál 400 körül lehet keresni... 3 MŰSZAKBAN."


Akkor én szerencsésnek érezhetem magam, hogy egy érettségivel, 2 év gyári tapasztalattal keresek nettó 450 ezret túlórák nélkül egy gyárban, mint gépkezelő 4 MŰSZAKBAN? Túlórával nettó 500+ ezer

2021. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol?
2021. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha a felét zsebbe adják, havi 200 munkaórára, úgy hihető.
2021. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

Még tudod mutatni a hirdetést?

Előre is köszönöm!

2021. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
én nettó 500 ezret keresek gyárban, túlóra nélkül gépkezelőként
2021. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
2021. szept. 2. 00:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!