Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » National Instruments, Debrecen...

National Instruments, Debrecen fizetés, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt szeretnem kerdezni, hogy aki esetleg Debrecenben dolgozik az NI-nel mondjuk Customer Services, idegennyelvu helpdesk vagy Staff Services Operations pozicioban, mennyit kap fizeteskent? Nekem nem ez a legfontosabb szempont, de nem szeretnek beegni, ha rakerdeznek, mert hajlamos vagyok videkikent eleg kicsi osszegeket is bemondani. Lattam itt valahol, hogy 1000-1200 korul van az oraber ilyesmi poziciokban? Rajuk kerestem a Glassdooron, de ott nekem irrealisan nagynak tuntek a fizetesek meg egy egyszeru Helpdesk poziciohoz is, szoval szerintem az nem valos (vagy legalabbis nem tudom).


Illetve barmilyen infor szivesen meghallgatnek, ha valaki itt erre jar ☺️.



2021. szept. 1. 20:29
 1/2 anonim válasza:

Szia, remélem még érdekel a válasz.


A cégnél dolgozom, így elég jól ismerem a dolgokat. Simán kérhetsz ilyen pozíciókban nettó 205-220 ezer forint körüli összeget. Főleg akkor, ha tényleg magabiztosan használod a nyelveket. Minden évben (október körül) szokott lenni valamennyi fizuemelés, ha jól teljesítettél az adott évben. (7-10%-os)

2021. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ezio12 ***** válasza:
50%

#1


Az nevetségesen kevés :O

2023. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!