Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi vállalkozásnál 5...

Pénzügyi vállalkozásnál 5 éves tapasztalattal kontrollerként a bruttó 800.000 Ft reális fizetés?

Figyelt kérdés
Év végi bónusz is van, cafeteria viszont nincs. Angolul és németül is tárgyalóképes vagyok, de csak az angolt kell használnom.

2021. szept. 2. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom melyik megyebe vagy, de altalanosan elmondhato hogy ha mashol nem adnak tobbet akkor realis
2021. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Pesten pár helyen talán... De szerintem a legtöbb helyen sokallji fogják, a fővároson kívül meg szinte biztosan.
2021. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem írni, hogy Budapestről van szó.
2021. szept. 2. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
átlag alig magasabb a reális bér mint bármelyik hasonló pénzügyi ügyintézőnek. Ergo az OKJ szintet alig veri a reál bér. tehát olyan nettó 350, plafon
2021. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Bp-n is kicsit sok. De nèzd meg a hasonló munka köröket, ahol írnak fizetèst miket ajánlanak.
2021. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Azért ne mondjuk már olyanokat, hogy 5 év kontrolling tapasztalattal okj-s ügyintézőivel egyenértékű a bérezés, ez empirikusan nem igaz.


Én olyan bruttó 700-at mondanék, nagyobb cégeknél, főleg ha senior pozícióról van szó akkor talán lehetséges a 800.

2021. szept. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
84%
Az adott terület piaci átlaga 650 a felmérések szerint.
2021. szept. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Reális, kicsit még kúszhat feljebb, viszont innen már csak akkor fogsz tudni lényegesen feljebb lépni, ha poziban is feljebb lépsz.
2021. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ok, ez régebbi kérdés, de már 2021-ben Budapesten is kicsit kevés volt a br. 800 ezer 5 év tapasztalattal, főleg cafi nélkül.

Ma már a br 1 milliót is megadják multinál 5 év tapasztalattal.

2022. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!