Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvételi beszélgetés után...

Felvételi beszélgetés után mennyit érdemes várni a visszajelzésre?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 05:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Interjun mit mondtak, mennyi ido mulva szolnak? Amugy 1-2het, utana irnek neki hogy mi a szitu
2021. szept. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
1-2 hét szokott lenni mximum
2021. szept. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
több helyre kell jelentkezni mert sok helyen nem szólnak vissza. A legviccesebb interjúm 5 körös volt, mind az 5 kört végigcsináltam, majd eltűnt a cég. 6 hónap múlva hívtak hogy gratulálnak, fel vagyok véve. Gondolom akit először felvettek nem jött be nekik. Pedig csak egy sima mezei mérnöki cég volt és nem értették hogy 6 hónap alatt közben elmentem máshova dolgozni nem érdekel az állásuk.
2021. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit, nagyon ritka, hogy visszahívnak ha nem akarnak alkalmazni.

Folyamatosan pumpáld magadból a jelentkezéseket ha aktív álláskereső vagy.

2021. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat a kisebb cegek altalaban gyorsan reagalnak, multiknal nagyon vegyes a tapasztalatom. Volt olyan, hogy harom honap utan szòltak, hogy hurra, felvettek, hat persze akkor mar reg volt uj allasom. Ezt egyebkent azota sem ertem, egy olyan teruletrol volt szo, amihez kb partucatnyian ertunk az orszagban, szoval nem tudom mire vartak, csodara...
2021. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell várni. Sok helyen hiába mondanak X időt, nem mindig jeleznek vissza.
2021. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes várni mert lehet hogy épp lecsúszol egy munkáról mert a másikra vársz.
2021. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek azt ott megmondják. Ha "majd szólnak" akkor felejtős. Gerince egyiknek sincs, hogy nemet mondjon.
2021. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!