Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KFC, Don Pepe futárok?

KFC, Don Pepe futárok?

Figyelt kérdés

Egyetem mellé keresek rugalmas melót, így jött velem szembe ez a 2 állás ajánlat.

Azt írják, hogy igazítható a beosztás, ez mennyire igaz?


Milyen a fizetés? Nem megélhetésről lenne szó, csak egy kissebb bevétel jól jönne...


Netpincér, Wolt jobb lehetőség? Sokat hallottam róluk is, van aki azt mondta hogy milliót visz haza, volt aki azt, hogy alig tud kijönni hó végén... Mi a reális?


Nekem a Netpincéres vonal nagyobb beruházás lenne, akkor másik autót kéne vásároljak vagy robogót stb... Viszont a KFC céges autót biztosít...


Akinek esetleg van tapasztalata ezen a téren, az melyik futár céget ajánlja?


2021. szept. 15. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod es tenyleg csinalni akarod akkor csakis wolt vagy netpincer. Ott az szamit mennyit viszel ki, nem fix berezes. Jo idoben (delben) jo helyen ( központi irodak) akar netto 500 is osszejon napi 6-7 oraban. En 11-3, este 6-9 kozott dolgoznek a helyedben
2021. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Heti 30 órát tudnék fixen vállalni, nem tudom így mennyire lenne kifizetődő a kiadásokkal szemben, tudom a teljesíteni a egyéni vállalkozóival járó kiadásokat, benzint, szervízeket stb...


Kicsit jobban utánna olvasok akkor ennek a 2 cégnek, illetve a Bolt Foodnak... Bár édesapám Bolt taxis, a Bolt Foodot annyira nem ajánlotta, elvileg több a cím a Wolt es a Netpincérnél...

2021. szept. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!