Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 27évesen karrier váltás?Belefér?

27évesen karrier váltás?Belefér?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egész más területre mennék, lenne most annyi félretett pénzem, hogy az egyetemi életet kifizessem(lakás,kaja..stb)

Eddig ács voltam, és szeretnék mérnöki területre menni(villamos).

(érettségim van)

Mennyire lenne hátrány majdnem 31évesen kezdő villamosmérnöként a pályán elhelyezkedni? :) én úgy gondolom,hogy még így is több mint 30évet dolgozhatok az adott szakmában(nyugdíjig),még talán ezt is megunom :)

Véleményetek érdekelne, próbáltam építőiparban kikérdezni az emberek véleményét, de hát ott a legtöbb ember kettőig nem tud számolni,és kb azt kaptam vissza,hogy "ők már nem tanulnának"


2021. szept. 18. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Én alapból nem mennék többet egyetemre. Épp elég volt ami szívást ott kaptam. Inkább valami más szakmát tanulnék ha ennyire szar lenne az ács
2021. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolom még nem dolgoztál építőiparban :) Illetve egyszerűen nem akarok fizikai munkát végezni... :) 8éve vagyok benne
2021. szept. 18. 08:20
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Szellemi munka se jobb.
2021. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne hallgass ezekre a retardokra, sokkal jobb a szellemi munka es villamosmernokkent tobbet is fogsz keresni. Egyes szomplan csak tul hulye volt hogy elvegezze az egyetemet. Semmirol nem kestel meg le, hajra!
2021. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Képzeld el dolgoztam szellemi munkát is és szar volt.
2021. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
És egyáltálán nem lettem volna hülye elvégezni. Az összes matekos tárgyat megcsináltam.
2021. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lazán bevallalhatod.


Üdv, egy villamosmérnök, aki építőiparban dolgozik :):):):)

2021. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Most kezdtem az egyetemet, 33 vagyok, szerintem még én sem vagyok elkésve. Szóval hajrá.


Mondjuk én a nappalit időpocsékolásnak tartom, levelezőre mentem, bár nekem ez már a második, szóval tudtam, mire vállalkozok.

2021. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem menj nyugodtan egyetemre.

Én 27 évesen fogok kezdeni jövőre a mestert.

N26

2021. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én mindenképp nappalin szeretnék :)
2021. szept. 18. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!