Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Realitás számomra hogy recepci...

Realitás számomra hogy recepciósként dolgozzak?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok,kopasz,viszonylag sportos,1 tetoválásom van.


Gyári melót szeretném leváltani majd recepciósra.

Szerintetek van reális esélyem?

Tudom,hogy főképp csajokat vesznek fel,de érdekelne,hogy láttatok e hasonlót.


Illetve angol tudásom kevés most, 1 év múlva szeretnék váltani,addig megtanulok angolul. Szerintetek ha tudok angolul beszélgetni,de nincs papírom róla az mennyire lesz nagy gond?


2021. szept. 18. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A vírushelyzet miatt sorra zártak be a szállodák, valami olyat kéne keresned, ami nem a vendéglátással kapcsolatos, mert ez az ipar még pár évig nem lesz életképes. Csak a nyári lazítás idejére fog működni.
2021. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem jó a gyári recepciós is,meg az edzőterem is. Minden azért csak nem fog bezárni.
2021. szept. 18. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

A legtöbb helyen a férfi recepciósok azok az őrök/portások.

Őket a vagyonőr cégek adják nekik.

2021. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Voltam vagyonőr másfél évig. Nincs már szükségem erre a fajta felelősségre,meg a 24 órás ébrenlétre. Meg 12-ben is nagy szívás.
2021. szept. 18. 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező vannak olyan helyek, ahol tudsz éjszaka pihenni. Sportlétesítmény őrzése pont ilyen.
2021. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja,hát azért ez sok mindentől függ. Ha egyedül vagy valahol,ott nyugodtan nem fogsz pihenni mert tied minden felelősség,ha 2 óra pihenőd van attól csak rosszabb lesz. Nagyon kevés hely van ami tényleg élhető.
2021. szept. 18. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Ez szerintem már csak hozzáállás kérdése. :) Egy zárt létesítményből, ahol igazából nincs különösebben mozdítható értékes érték, mit vinnének el?

2021. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem csak ennyiből áll egy őr dolga. Van tűzjelző berendezés. Sok helyen 2 perced van detectálni,hogy hol van a tűz (kódokkal adja meg a gép) és el is kell indulnod oda megnézni,közben telefonálni kell megadott számra. Ha ez úgy történik,hogy pont aludtál esélyed nem lesz megcsinálni.
2021. szept. 18. 18:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát érdekes itt nálunk simán tudnak aludni az őrök éjjel.
2021. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed, klasszikus recepciósból főleg lányt szoktam látni, de sima portásnál meg kb csak férfiakat. Jó angol nélkül viszont nagyon nehéz dolgod lesz, sok helyen kell.
2021. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!