Alkoholista főnök?

Figyelt kérdés

Egy barátom összehozott munkaügyben egy ingatlanbefektetővel, aki most 2 vidéki ingatlanját nem továbbértékesíteni szeretné, hanem kiadni. Nagyon jól indult a munkakapcsolatunk, megbeszéltük nagyjából, hogy mi is lenne a dolgom (a teljesség igénye nélkül: berendezés, hirdetés, vendégekkel való kapcsolattartás stb.) kb. minden ami az egészhez kapcsolódik. Mivel az egész csak ötlet szintjén volt a fejében utánanéztem mindennek órákat töltöttem a különböző vonatkozó szabályok átolvasásával, a berendezések megrendelésével, mindennel. Teljes mértékben elégedett a munkámmal, (ezt nem nekem mondta, hanem a barátnak.)

Ma felhívtam, hogy elmondjam, hogy mik vannak kész eddig, hol tartok, mikor tudna indulni a dolog. Az eddigi álom főnök átváltozott egy ősbunkó neandervölgyivé, olyan hangnemet engedett meg magának velem szemben, hogy azt hittem, hogy elsírom magam. A történet pedig a következő: Én úgy érzem, hogy mindent megtettem, hogy mindenből a legjobb ár-érték arányban lévőt sikerüljön beszerezni. Ez összesen 90.000 forint lett (ez még nekem is "aprópénz"). Ezen felül még a fizetésem amit -mivel megkért, hogy előre is számoljak 80.000 forint 40 órára. Ezt sem érzem túlzásnak, de itt jött a fent említett stílusváltás miután megkérdeztem, hogy neki ez megfelelő e. Kikelt magából, nem mondta ki amit gondolt de éreztem rajta, hogy neki ez nagyon nem tetszik, de a saját álláspontját nem tudtam meghallgatni, mert nem volt hajlandó hozzászólni így elköszöntünk egymással szerintem megegyezve.

Később felhívtam a barátomat, hogy úgy mi a helyzet a főnökömmel amúgy mire ő közölte, hogy ja hát ő ilyen amikor iszik, holnap, ha addigra kijózanodik majd bocsánatot kér.

Mit tudok csinálni vele? Hagyjam a fenébe és keressek másik állást ?



2021. szept. 19. 16:21
 1/8 A kérdező kommentje:
*egymástól
2021. szept. 19. 16:22
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem a szokásos kamu sztori akkor ott kell hagyni.

Ahol alkoholista a főnök ott bőven lesz más gondok is.

Nem úgy emlékszik a megbeszélt dolgokra ahogy valójában voltak stb.

2021. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, hogy ez belefér-e neked lelkileg.
2021. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jó haverod van amúgy, hogy erről nem szól előre... :D
2021. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most hívott fel teljesen normálisan, mintha semmi sem történt volna tegnap emlékszik mindenre, viszont a mai találkozót lefújta mert "tönkrement a kocsija". Szerintem várok még egy kicsit aztán döntök.
2021. szept. 20. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ha normális józanon, akkor munkaidőben hívogasd, ne este, amikor be van nyomva..
2021. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom hívni többet, majd ő keres ha józan. Tegnap délután 3-kor hívtam, akkor volt részeg.
2021. szept. 20. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan főnököm aki otthon részeges volt.

14-ig dolgoztunk, 16-kor fel kellett hívnom már beszélni nem bírt olyan satu részeg volt.

El kell dönteni, hogy fizet-e annyit a hely, hogy megérje elviselni.

Vagy legalábbis 1-2 évig.

2021. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!