Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora kezdő fizetésre...

Mekkora kezdő fizetésre számíthat Budapesten egy kockázati modellező?

Figyelt kérdés
Természetesen egyetemi diplomával, angol nyelvtudással és programozói ismeretekkel (SQL, R, Python).

2021. szept. 20. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
250-300 nettot mondanék
2021. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak 250-300?? Ilyen tudást akkor nem is érdemes összeszedni..
2021. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Tapasztalat nélkül 250-300 nettó között. 1 év tapasztalattal minimum 350 nettó.
2021. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges bérek vannak. Egy vicc.
2021. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalattól és cégtől függ, de szakirányú MSc. folyékony angol, erős programozás, meg mondjuk 3-5 év releváns tapasztalat az olyan nettó 500k vagy afölött.
2021. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de nettó 500.000 ft körüli fizetés is egy vicc, egy ilyen tapasztalt, magasan képzett munkaerőért.


Nem érdemes tanulni vagy tapasztalatszerzés, aztán irány külföld.

2021. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pénzéhes, szerintem mindennek megvan a saját értéke, tehát ha egy utcaseprő kap 120at, akkor bizony az csak annyi.

De egy ilyen területen mesterszakot végzett ember, folyékony (feltételezem, hogy emellett szakirányú) angoltudással és ehhez kapcsolódva erős programozási ismeretekkel ilyen alacsony bért kapna, az egyszerűen megalázó. Szerintem ezek annyira magas szintű skillek, hogy nálam ennek az alja 800nál kezdődik. Természetesen hozzátéve, hogy tisztességesen és magas minőségben végzi a munkáját.

Az, hogy ezért a tudásért 250-300at vagy akár 500at akarnának adni, az olyan nevetséges összeg, hogy tényleg akkor nem is éri meg belekezdeni. Inkább keres az ember 200at, de nem feszül bele abba, hogy ezeket a skilleket sok-sok éven át elsajátítsa. Sajnos itt tartunk. Vagyis nem tudom, hogy más hogy van vele, de ha választani kell 300 és ilyen tudás között és 200 + gyengébb tudás között, akkor az utóbbit választom, mert a bér által az erősítések feleslegessé válnak és a bér megalázóvá.

Vitán felül áll, hogy egy orvosnak még többet kell tanulni, mint egy ilyen szakembernek, de..

Orvosrokonaim (házaspár) kb 10 éve Németországban dolgoznak. Kapaszkodjatok meg, 15000 eurót keresnek ketten együtt. Írd és mondd, 5 millió 300ezer forint. Nincs szükség szavakra.

2021. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak.


Magyarország tényleg egy kizsákmányoló hely.

2021. szept. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kolbasz országba kell menni es ott elni. Nem ertem miert csak a folytonos nyafi van... A kerdesnek meg semmi koze az itteni aljanep picsogasahoz...
2021. szept. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igy van, kolbász országba kell menni és ha majd nem lesz, aki ellátson 9-es, ne sírj, szenvedj, tűrj. Meg is érdemled.


Agyhalott.

2021. szept. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!