Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a pennyben dolgozni...

Milyen a pennyben dolgozni részletesen? Adnak munkaruhát/munkacipő milyen kell?Próbaidő hogy van?

Figyelt kérdés
A raktárban nehéz pakolni? Betanítanak és minden úgy fog menni? Hogyan kellene felöltözni? Próbaidő hány hónap, van e munkaruha már akkor is? Acélbetétes cipő kell?

2021. szept. 22. 12:48
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia, én két hétig voltam ott de elég is volt. :)

Munkaruhát kapsz, és munkavédelmi cipőt is de farmerben kell dolgozni olyanba amit nem sajnálsz . 8 nap lenne a betanulási idő de nekem 2 napot adtak. Nem magyaráztak/ mutattak meg sok mindent de már elvarták hogy mindent tudjak, ha nem tudtam a vásárlók előtt képesek voltak lealacsonyítóan beszélni illetve néha ordítani. Az ebéd szünet elméletileg 30 perc lenne a gyakorlatban örülsz ha 10 percet kaphatsz :) A próbaidő 3 hónap.

Rengeteget kell dolgozni és emelni is.

Ugye azt tudni kell hogy ha 7-kor nyit az üzlet akkor ott kell lenni már 5:45-re. És ha 8-ig van nyitva akkor 9-ig fél 10ig (ha nem több ideig).

Több alkalmazott mondta hogy már +40 órája van amit nem fizetnek ki nekik így lóg a levegőben, egy másik városban pedig szabadnapként adják ki állítólag dehogy igaz vagy sem nem tudom.

Mielőtt megkezdenéd a munkát le kell adnod a telefont illetve a pénztárcád.

Nekem ami furcsa volt hogy semmilyen jelenléti ívet nem kellet alaírni abban a két hétben és a kasszámat is simán leszámolták a tudtom nélkül.

Abban a pennyben ahol dolgoztam elég sok ember mond fel a vezetőség miatt.

Ez az én tapasztalatom, és bár mindenhonnan hasonló véleményekről / tapasztalatokról tudok, nem szeretnék általánosítani. Remélem neked jobb lesz :)

2021. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az előző vagyok, még annyit hozzá tennék hogy mikor az egészségügyi kiskönyvet kellet megcsinálnom mondták hogy kérjek számlát a tüdőszűrőről és mikor kész lett mondták hogy nem fogják fizetni mert új vagyok, és az utazási költséget sem támogatják ami nekem 12 ezer forint. A kasszanál ha borravalót kapsz azt a kasszában kell hagyni de ha minuszod van akkor ki kell fizetned. :) ahol én dolgoztam

A kollégák sem túl segítőkészek, a vezetők nagyon bunkóak. És való igaz ha egy vásárló segítséget kér nem igen segithetsz neki mert nem nézik jó szemmel :)

2021. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huu, elég ratyin hangzik :( Köszi a választ!

6 órásba jelentkeztem amúgy, közben behívtak egy megbeszélésre: ott elmondták, hogy kb milyen lesz, de csak nagyvonalakban. A vezető és még egy ott dolgozó amúgy szimpinek tűnt, de lehet csak azért voltak ilyenek, hogy ne meneküljek :D

A fizu sem hangzott rosszul, de azt nem mondták, hogy minden szombaton kell e dolgozni, csak azt, hogy havi 1szer-2szer vasárnap is kell - erről tudsz írni?

Most várok, hogy engem választanak-e, de nem tudom, hogy bevállaljam e. Ugyebár elég gyengécske vagyok (45kilót sem érem el sajnos és nem tudok nehezet emelni emiatt) plusz a stresszt nem bírom, mert olyankor mindig hibázok... Csak a vezető mondta, hogy kevés a jelentkező és én szimpatikus vagyok neki, mindenképp hívnak majd. Viszont nagyon forgalmas a városunkban a penny és félek, hogy sok lenne nekem.

2021. okt. 5. 12:41
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom az ottani körülményeket de ahol én voltam is egy nagy forgalmú helyen van. A fizetés nem rossz és ha jól tudom ha 1 hónapot kibírsz kapsz 20ezer Forintot. Talán 1 nap nem jön áru de mondhatni minden nap jön áru tehát kell pakolni rendesen :) nyilván ott is vannak könnyebb áruk mint egy karton csoki de vannak nehezebbek is mint pl. Egy karton sajt. A beosztás azért annyira nem rugalmas és a szabad hétvége meg ritka, 2 napot adnak ugye az egyik hétköznap lesz a másik meg hétvégén de ez így nem annyira biztos, ebben nagyon nem tudok segíteni hisz egyik üzlet sem ugyanolyan és a vezetőkön múlik miként csinálják a beosztást :) és ebben azért megtudom őket is érteni mert nem tudják sajnos úgy megtervezni hogy mindenkinek jó legyen :)


Egyébként én nem akarlak eltántorítani de próbáld meg lehet tetszeni fog, lehet a társaság is nagyon jó ott :) ha nem tetszik akkor eljössz, ezért van a próbaidő ^^ ha nem tetszik a munkahely akkor indoklás nélkül felmondhatsz (bár nekem indoklással együtt kellet megtennem... ) és ha nekik sem tetszik a munkád akkor ők is felmondhatnak neked indokolás nélkül :) Viszont készülj fel ha kasszában leszel rengeteg kódot kell majd tudnod a zöldség/gyümölcsöknél... Stb

2021. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!