Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30-35 év feletti szülőknél...

30-35 év feletti szülőknél élő férfiak, konkrétan mire költöttétek eddig a jövedelmeteket? /F

Figyelt kérdés
Több kérdésben olvastam, hogy valamennyi férfi 30-35 év felett is a szülőknél él és se megtakarítás, se autó, se semmi. Mire ment el a pénz? Sose gondoltatok arra, hogy takarékoskodjatok a jövőtök miatt? Én is 30 év feletti férfi vagyok, nem vagyok gazdag, de össze tudtam gyűjteni az évek alatt a fizetésemből autóra és van megtakarításom, amiből hamarosan lakást tudok venni. Most albérletben élek. Szóval nem bunkóságból kérdezem, de ha tegyük fel 10 évet dolgozik valaki és annyi könnyítés is van, hogy szülőknél él, nem tudom elképzelni, hogy mire megy el minden hónapban a fizu? Ha hülyeségre költitek azt is leírhatjátok. :) Csak tényleg érdekel, hogy mire.
2021. szept. 26. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüleim tetemes devizatartozására költöttem, amit az egyik szülőm nem volt hajlandó tovább fizetni. Így lett otthonunk. Szóval végülis én is összetettem egy otthon árát, amiben most együtt lakunk. Ezen kívül egy képzésre ment el egy része.
2021. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Engem is érdekelne. 30 évesen két ingatlanom is van pedig nem vagyok vállalkozó. A második autómat használom bár igaz már közel 15 éves, de jó állapotú...
2021. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Játékgép, bulizás, pia, fű, kábszi, nyaralás, nyugatról levedlett használt 7-es béjjemvé, majd annak életben tartása, hogy legyen mivel diszkóba menni... Szerencsére apámék megdobtak 33 évesen egy zuglói lakással amikor már elegük volt belőlem 😅
2021. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidéken vettem 35 évesen egy kis panellakást.
2021. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!