Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha gyomorideggel...

Mit tegyek, ha gyomorideggel megyek a munkahelyre? Érdemes még várni, hogy jobb lesz?

Figyelt kérdés

Ez az elso munkahelyem. A munka amit vegeznem kell, egyelore ismeretlen szamomra. A betanito munkavallalo elegge agressziv tipus, ha nem ababn a masodpercben kattintok, vagy ha kerdezek valamit, akkor ramformed videohivason keresztul is. Ez elegge lehuzza a kedvem es nincs onbizalmam. O el fog menni most a honap vegeig van itt,o helyette fogom a munkat vegezni.

Plusz az is nyomas, hogy multinacionalis kornyezet, es hogy a csapattagokkal ismerkednem kell,viszont meg nem erzem az idejet, mert meg a varosban is uj vagyok itt Budapesten, es egyebkent is zarkozottabb lettem modtanaban.

Sok a nyomas rajtam amiatt is,hogy a munka felelosseggel jar es felek hibazni. Eddig meg nem volt lehetosegem pozitiv elmenyre, mert meg csak egy hete vagyok a vallalatnal, es nem vegeztem munkat, csak nehany folyamatot a rendszerben.


Nem tudom, hogy mikor van az a pont, hogy erdemesebb otthagynom,mint hogy meg megszeretni idovel....megmost nincs tudasom, en tanulnek szivesen de ez az agressziv stilus nagyon lehuzott...

Es tartok tole,ha nem is lesz itt mar a betanitom,akkor aki majd foglalkozik velem, majd o is hasonlo lesz,vagy nem lesz turelmes velem..mert lesznek kerdeseim...


Mit tegyek? Nagyon rossz gyomorideggel menni


2021. szept. 26. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
csak rosszabb lesz hagyd ott!
2021. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hagyd ott most még. Elmegy az agresszor hónap végén, akkor teljesen más lesz majd. És ha ezek után se érzed magad ott jól majd, na akkor kell váltani.


Minden kezdet nehéz, én két hónapig jártam be úgy az új munkahelyemre, hogy minden este azt mondtam, másnap már nem megyek be... Azóta meg imádom.

2021. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo, mi volt az a fordulopont,amikor jobb lett?
2021. szept. 26. 23:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkerult mellőlem az a kolleganom, aki tanított. Nagyon frusztrált a nő. És másik osztályra kerültem, ahol meg szuper emberek voltak. Mindössze ennyi történt. Úgyhogy ne legyel most hirtelen, várd ki a változást.
2021. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha masik osztalyra kerultel, ugy mas a helyzet...

Nalam ez biztosan nem all fenn legalabb 8 honapig. Ugy tudom,hogy itt ennyi ido utan lehet gondolkodni,hogy megfelelo-e a pozicio ,es atmenni masik osztalyra, ha ugy van.


Ebben az esetben nalam az all fenn,hogy ez a betanito munkavallalo elmegy, most ho vegen...es talan jobb lesz. De ugy is problemam van a beilleszkedessel, zarkozott is vagyok....

Esetleg pszichologus kellene

2021. szept. 27. 00:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosd evvel magad: nem kell az idő végezetéig itt dolgoznod. Én egy évet kihuznék legalább, hogy legyen tapasztalat amit be lehet írni a következő jelentkezésnél. Abból gondolom csak, hogy első munkahelyed vagy valahol az elején mert még nagyon rágörcsölsz. Ha úgy mész be, hogy kit érdekel mit gondolnak, a betanitóval egy hónap múlva úgysem látjuk már egymást a többiekkel meg max egy év múlva ugyanez lesz a helyzet, akkor meg mit érdekel mit gondolnak? Sose találkoztok többet. Én így fognám fel.
2021. szept. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első munkahelyed...

Egy hete vagy ott...

Hó végén (4 nap!) el fog menni, aki betanít...


Nos, az teljesen normális, ha egy új munkahelyen az első 2 hétben azt sem tudja az ember, hol áll a feje.

Ha ráadásul ez az első munkahelyed, akkor még több idő kell a munkába rázódáshoz.

Nem pszichológus kell Neked, hanem idő a megszokáshoz, hogy belerázódj a munkába.

Ja kérem, ilyen a felnőtt, önálló lét kezdete.

Nyugi, bele fogsz jönni.

Ha mégsem, akkor viszont ezt jelezni fogják, mert gondolom, próbaidős vagy , s addig a munkáltató is bármikor felmondhat.

Ne mondj fel, ússz a mélyvízben, menni fog az :-)

2021. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
persze. Megvárhatod, míg a gyomoridegből gyomorfekély lesz, vagy gyomorvérzés.. ha a sürgősségin kötsz ki akkor majd újraértékeled a dolgot.
2021. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az utolso valaszolo elegge a vegletekrol irt...

A tobbiek pedig biztato szavakat irtak,hogy folytassam...

Igazabol nem szeretnem feladni .es magam sem tudom,mi a jo...

2021. szept. 28. 00:44
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Játszunk el a gondolattal, hogy mi lenne, ha felmondanál?

Azt írod, a munka ismeretlen számodra, meg hogy kezdő vagy.

Nos, felmondás esetén egy másik munkahelyen ugyanúgy ismertlen lenne a munka számodra, hiszen még nem dolgoztál.


Arról nem beszélve, képzeld el, milyen jól mutatna egy önéletrajzban, hogy az első munkahelyeden 1 hét múlva felmondtál?


Ha Te munkáltató lennél, felvennél valakit, aki az első helyen 1 hét alatt lelépett? Minek, hogy innen is 1 hét múlva távozz? Azért nem állnak neki papírmunkázni (szerződés, bejelentés, stb)

Meglátják így az önéletrajzodat, máris megy a kukába.


Járj munkába, várj türelmesen, amíg elmegy a betanítód, aztán, ha egy hónap múlva is azt mondod, hogy hát ez borzasztó, akkor lehet gondolkodni a távozáson - bár én nem tenném.

Teljesen természetes, hogy az első munkahelyen nehéz megszokni, belerázódni a munkába.

2021. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!