Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A leggazdagabb emberek mégis...

A leggazdagabb emberek mégis mire költik el azt a sok pénzt?

Figyelt kérdés
Például ott van Jeff Bezos az amazon alapitója ő a világ második leggazdagabb embere és kb napi 70 milliárd forintot keres forintra atszamolva. Illetve ott meg a többi gazdag ember is például Elon Musk, Bill Gates vagy Mark Zuckerberg és ez csak egy kis része nagyon sok gazdag ember van. Például Jeff Bezos annyi pénze van neki mint az egész Magyarország GDP-jenek vagy még ennél is több. De ott vannak a világsztárok is azok is dollár milliomosok. Mire költik el a pénzüket? Oké hogy megvesznek 20 házat ami egyenként 5000 nm mondjuk de ha nem laknak ott akkor mi értelme van? Elon Musk meg már űrben lévő szállodát akar nyitni annyira nem tudják már mire elkölteni vagy befektetni a pénzt. Ha adakoznanak akkor több millió ember élhetne jó létben.
2021. okt. 2. 10:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező.


Nem érted az üzleti életet, ez a baj. Ezek az emberek befektetnek, igényeket elégítenek ki.


Hiába adod oda a tudatlan tömegnek a pénzed. A sok ingyenélő, fejlődni nem akaró egyént nem húzza ki a bajból.


Csakis az oktatásba szabad fekteni. Tanítani kell a népet, ha a nép is akarja.

2021. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
11 es: Hogyne ertenem mivel én is ebbe utazom. Pusztán csak ezt mi emberek fogjuk megszívni. Minek 10 ezer negyzetmeteres birtok ha nem használják ki de ezért ki írtottak egy csomó fát. És ez csak egy kis gond. Addig fognak elmenni hogy végül már nem a pénz fog érni valamit hanem az élelem mert nem lesz majd. Én is üzletember vagyok de én úgy gondolkodok hogyha sok pénzem van akkor én olyan dolgokba fektetnek ami valóban ér valamit ezen a bolygón és az embereknek és nem csak van. Például ez az űrutazás is. Az átlagember soha a budos életben nem fogja tudni kifizetni amennyibe kerül majd.
2021. okt. 2. 13:07
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
De kit érdekel, hogy az átlagember nem tudja kifizetni?
2021. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

Az űrutazás egy másik bolygóra való átköltözés előfeltétele, mert ki fogják meríteni a föld ásványi anyag tartalékait. A föld meg nem 100 év alatt fog regenerálódni.

Másik lakható bolygó után kell majd nézni.

2021. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
14es: Légy nyugodt, nincs másik lakható bolygó. De még ha lenne akkor is kivitelezhetetlen az "átköltözés" mellesleg ott hogyan fognak szaporodni az élőlények? Mivel lehet hogy van olyan bolygó ahol lehetne élni de nincsenek eddig sehol nem találtak olyan bolygót ahol lennének élőlények. 13-as: Ja látod te sem érted. Aki gazdag az miért nem a több millió emberre koncentrál aki atlagfizetesbol él de aki gazdag és van pénze olyan dolgokra ami az emberiséget megkönnyíti akkor miért nem olyat csinál? Mert pl.az űrutazást egy kis réteg fogja csak tudni kifizetni így értelmetlen az egész. Azt nem értik meg ezek a leggazdagabb emberek hogy még kéne állni egy szinten és határt húzni.
2021. okt. 2. 13:50
 16/27 anonim ***** válasza:
81%

Az uriutazas kétség kívül az emberiség legfontosabb feladata a következő 100 évben. Aki ezt nem ismeri fel ott kár is magyarázni.


Kérdező, te mint menő vállalkozó mennyit is adakozol?

2021. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Miért kéne nekik a csórókkal foglalkozniuk bármilyen formában? Ezek üzletemberek, nem szeretetszolgálat.
2021. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"14es: Légy nyugodt, nincs másik lakható bolygó. De még ha lenne akkor is kivitelezhetetlen az "átköltözés" mellesleg ott hogyan fognak szaporodni az élőlények? Mivel lehet hogy van olyan bolygó ahol lehetne élni de nincsenek eddig sehol nem találtak olyan bolygót ahol lennének élőlények."


A holdra áttudnánk költözni, ha a hozzád hasonló gazdag uraságok nem csak magukra költenék a vagyonukat...

[link]

2021. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha nekem lenne ennyi pénzem, én ha nem is a szegényeknek adnám, de akkor legalább kórházakat építenek, eszközöket vennék meg olyan dolgokat, amik hasznosak
2021. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%

A vagyonuk a cégeikben van és ezek adnak munkát sok embernek, akik ezért a hasznos munkáért fizetést kapnak. Ezt a pénzt ők is elkölthetik, amire akarják, ha hasznosnak tartják.

Ha ingyenélőknek adnák ezt a pénzt, akkor azt csak felzabálnák, másnap nem megint sorbaállnának a pénzért, semmi hasznosat nem hoznának létre közben. Na, ennek tényleg nem lenne értelme.

2021. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!