Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha pályakezdő vagyok, mivel...

Ha pályakezdő vagyok, mivel érdemes megtölteni a cv-t? Vagy inkább ne írjak bele töltelék szöveget? Így kb. az oldal 70%-a telt be vele, miután munkatapasztalatom nincs.

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Pályakezdőként? úgy érted frissdiplomás vagy?

Én 1 éve így oldottam meg:

-diákmunkákat is beleírtam, még akkor is, ha teljesen irreleváns. Ha nincs semmi, kamuzz be valamit, senki sem fog utána járni. Ha fiú vagy, mezőgazdaság, építőipar, ha lány strandon fagyi árulás, hostesskedés. Mindjárt nem üres.

-Írd le milyen programokat tudsz használni, légy kreatív. Én beírtam egy 35-40 éves, már ingyenes adatbázis kezelő programot is, amit egyetemen bevallottan csak azért használtunk, mert a Professzor úr 70+, és ezt ismeri (de legalább becsülettel megtanította, használom azt a szemléletet, nem olyan fölösleges mint hangzik). Interjún aztán erről a régi, feleslegesnek tűnő programról beszélgettünk pár percet, mert kiderült, hogy amit használnak, nagyban hasonlít erre, csak új a GUI.

-rövid bemutatkozót írhatsz, de az legyen tökéletes és lényegretörő

2021. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
ha volt ilyen, olyasmiket beleírhatsz, hogy tanulmányi versenyen x. helyezett lettél 10000000 résztvevőből, vagy kitűnő tanulóként jutalmat kaptál, vagy osztálytitkárként segítettél megszervezni osztálykirándulást, érettségi bulit, diplomaosztó buli, ilyesmik...
2021. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Pályakezdokent is lehet csomo onkentes tapasztalatod, publikációd, gyakorlati helyed, projektjeid, stb.
2021. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diákmunkát kell beleírni
2021. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!