Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miskolcon mennyit lehet...

Miskolcon mennyit lehet keresni mérnökként 2-3 év tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Melyik cég fizet jól és mire lehet számítani?

2021. okt. 13. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Azzal tisztaban vagy, hogy nem ugyanannyit keres mondjuk egy vadgazda mernok es egy szoftvermernok?
2021. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Mi a jó? Milyen munkakör?
2021. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Gépészmérnökként pár év után nettó 4-500 körül van a fizetés. Ismerősöktől tudom. 5 éve még ilyen 250 nettó volt.
2021. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Milyen mernokkent? Ennyi erovel azt is kerdezhetned hogy mennyit keres egy diplomas... Aztan tanartol programozoig lenne szoras ...
2021. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Mi a jó fizetés neked? Milyen mérnök? Melyik gyárban? Milyen munkakörben?

Milyen műszakbeosztásban?


Valszeg még gyerek vagy.

2021. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Jó lenne tudni, hogy milyen mèrnökről van szó. Egy èpitèszmèrnök lehet, hogy felét kapja mint egy villamosmêrnök. Ès továbbá az sem mindegy, hogy egy kis hazai céghez mész vagy egy nagy multihoz.
2021. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Remélem tisztában vagytok azzal, hogy a "milyen mérnök" amit itt nyomtok ezerrel, annak valójában nem sok értelme van :D.


A gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, meg még a fene se tudja miket soroltatok fel. Ezek nem állások. Ezek végzettségek. Én végzettségem műszaki menedzser. Haverom mezőgazdasági gépészmérnök.

De a való életben az állások, amiket betöltesz majd ilyen végzettséggel, nem Így hÍvják... Nincs ilyen állás, hogy gépészmérnök. Valaki menjen fel profession-re. Nézzétek meg. Írjátok be, hogy mérnök. Amiket kidob, minőségügyi mérnök, projektmérnök, gyártástámogatómérnök, projektmérnök, karbantartómérnök, tesztlabor mérnök, folyamat mérnök, satöbbi satöbbi.


De az, hogy gépészmérnök. Az nem egy állás... Gépészmérnök végzettséggel betöltheted kb a fennt felsorolt összes állást, ha akarod...

Az meg hogy ezekbe a munkakörökbe mi van, mi a napi feladat, mi tartozik bele, mennyiért, abszolút cég, cégméret, foglalkozási profil válogatja.


Most ha megmondja hogy "gépészmérnök". Oké. Gépészmérnökként lehetsz egy gyártástámogató mérnök egy 150 fős cégnél nettó 300 ezerért, meg lehetsz Quality mérnök egy 2000 fős üzemben nettó 700 ezerért.

Szóval akkor? Mennyit keres egy gépészmérnök?


Próbáltok okoskodni, de hülyeségeket beszéltek azért kicsit ti is :D

Attól hogy megmondja milyen mérnök, semmivel nem lesztek előrébb...


Válaszoljak is, azért a fennt lert állásoknak fizetés szempontjából nyilván van egy szórása. Nagyáltalánosságban azt mondom neked, ezek a mérnöki pozciók olyan nettó 300 ezertől mondjuk a nettó 6-700 ezerig terjednek. Ez nyilván függ azoktól amit fennt leÍrtam, meg hogy mennyi tapasztalatod van. Afeletti fizetéshez általában már nem sima mérnöki beosztást párosul, nem is úgy hÍvják. Többségében e felett már valamilyen csoportvezető / egyéb közép (esetleg felső)vezetői beosztásról beszélünk. (Függetlenül attól, hogy neked akkor is gépészmérnök a VÉGZETTSÉGED)

2021. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

"Nincs ilyen állás, hogy gépészmérnök. Valaki menjen fel profession-re. Nézzétek meg."


Megtettem, beirtam profession-re, hogy gepeszmernok, kaptam 460 db talalatot.

2021. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

Attól függ, hogy milyen mérnök.

Nettó 200-800 között.

2021. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontozzátok le a 11-t.. polilakk kft üzemvezető nettó 650...(érettségi) Melósok 250-350 (8 általános)... és nincs elég emberük!
2021. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!