Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 osztállyal milyen munkában...

8 osztállyal milyen munkában dolgoztok, és szeretitek??? És tényleg érdekel!

Figyelt kérdés
Miért nem "lett" több /jobb /magasabb vegzetseged!? Bánsz valamit az életedben???

#8. osztály #Nem volt tovabbtanulasi lehetőség #Nem érdekelt a tanulás #Csak érettségim van #Utalom az életet #Semmilyen munka nem való nekem
2021. okt. 14. 03:39
A kérdező szavazást indított:
Nem szerettem volna továbbtanulni
Nem ment a szakgimnázium
Nem voltam jó tanuló
Beteg vagyok!! (tanulásban akadályozott) enyhe értelmi fogyatékos
Ha tehetném elmennék felnőttkent is iskolába inkább
Tanulási nehézséggel küzdök, de értelmileg ép vagyok, csak elég volt nekem a 8 osztály is
Liftkezelő vagyok, mert beteg vagyok
Úgy se lenne karrierem, minek a sulit erőltetni
A szüleim miatt van csak 8 osztály a perselyemben
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Hallássérült vagyok, nincs számomra olyan suli ahol leérettségizhettem volna. Egy suli volt de az megszűnt asszem idén.
2021. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez szerintem biztos, hogy nem igaz
2021. okt. 15. 19:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy nincs ilyen suli
2021. okt. 15. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Olyan suli nincs ahol siketek járnak be érettsegizni. Eötvös Loránd suli volt budapesten, ami viszont már megszűnt.
2021. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem
2021. okt. 15. 21:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem sincs érettségi ( sőt életem sincs ha úgy vesszük, mert enyhe értelmi fogyatékos vagyok pedig az ember értelme a legfontosabb, amit kapott (papíros) vagyok
2021. okt. 17. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Lett magasabb végzettségem, csak nem tudtam vele elhelyezkedni sehol.
2021. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem itt kell megerősítést szerezni hogy 8 általános mennyi mindenre elég... semmire, alja munkára
2021. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!