Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Morgan stanley-nél lehet...

A Morgan stanley-nél lehet magasabb bérigényt mondani, mint a többi nagy multinál (pl. Citibank, ExxonMobil, BP, GE)?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mondani azt mondasz amit akarsz, de ha gyk-n kell ezt a kerdest feltenned, nem biztos hogy pont egy MS lesz almaid munkahelye...
2021. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Mondhatsz, de tipikusan a morgan szarul fizeto cegek kozott van, legalabbis IT-ban, budapesten
2021. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fölösleges náluk próbálkozni.

Nekem leejtették a telefont amikor mondtam a bérigényem és hebegve-habogva folytatták, hogy nem a pénz a lényeg hanem a presztízs és elmondhassam ott dolgozok.


BT -nek és Ericssonnak nem okozott gondot ugyanaz a bérigény.

2021. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as: ez mikor volt? Nekem 2 éve pont ellenkező tapasztalatom volt (az Ericsson jóval kevesebbet ajánlott, mint a Morgan).
2021. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 éve olyan pozícióban amihez CCNP wireless kell.
2021. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem egy szavam nem lehet a MS-nél a fizetésemre, mondjuk nem IT terület, hanem Finance. Észnél kell lenni az emeléseknél és bátran jelezni, ha többet akarsz. Legrosszabb esetben nem adják meg, de akit meg akarnak tartani, annál általában megoldják.
2021. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!