Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha most október közepe van,...

Ha most október közepe van, van esélyem találni december közepei kezdéssel pénzügyi/könyvelői munkát találni a nagy multiknál, ssc-knél, tekintve, hogy hosszasak a kiválasztási folyamatok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Palyakezdo vagyok,ezt hozzataeszem.

Nem valogatok, viszont vannak prioritasok, es tartok tole,ha nem vagyok eleg turelmes a visszajelzesek varasaval, akkor olyan vallalattal csinalom meg a folyamatot, ahova egyebkent annyira nem szeretnek menni,es utana meg epp visszajelezni a prioritas vallalat.


Ha ma jelentkezek annal a 2-nel,ahova igazan be szeretnek jutni, meg van esely, hogy a kezdes idopontja december kozepe legyen es ne csusszon at a jovo evre?

Privat okok miatt fontos.


Elore is koszonom az epito segito jellegu valaszokat!


2021. okt. 17. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén? Elég kicsi az esély, nekem általában a tesztekkel interjúkkal együtt kb mindig két hónap volt az egész folyamat jelentkezéstől a szerződés aláírásáig és akkor ott van még a felmondási idő is ha van (gondolom neked ez nincs).
2021. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Palyakezdokent ennyi ido alatt ha kapsz munkat akkor biztos hogy nagyon, nagyon jo vagy. Ellenkezo esetben nem hiszem
2021. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a fizetési igényed?

Ettől is függ +szakmai skillek

Pályakezdő vagyok de engem heti szinten több hr-es keres pü-n dolgozom, tehát nem lehetetlen az a2 hónap.

2021. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg elfogadható számodra, hogy SSC-ben könyvelj, akkor szerintem meg tudod csinálni, csak sok helyre jelentkezz.

Én is pályakezdő vagyok még, de volt már több munkahelyem, jobb is, rosszabb is (pl én is könyveltem SSC-ben, számomra lélekölő volt). Az a benyomásom, hogy pályakezdőként, hogy hova hívnak be interjúra, nagyban függ a szerencsétől, a szerencsén meg csak akkor tudsz javítani, ha több helyre is jelentkezel.

Két ssc-ben dolgoztam, az egyik helyen 1.5-2 hét alatt lezavarták a kiválasztást, és rá 2.5 hétre mehettem is dolgozni, a jelenlegi helyen, ami mondjuk nem tipikus ssc, ott kb 3 hét alatt lement 2 interjú, majd 3 hetet kértek hogy várjak, lement az is, szóltak hogy jöhetek, majd arra rá 1 hétre kezdtem is. Számold ki, benne vagy-e.


Jó tanács, amit mondani könyebb mint meglépni:

Ha szar az első hely, ne maradj ott. Interjúzz, és lépj az első adandó alkalommal. 3 hónap a próbaidő, azalatt te is eldöntheted, hogy akarsz-e maradni. Ha kapsz egy ajánlatot A helytől, fogadd el. Menj be, próbáld ki, lehet jó lesz, ahol tanulsz, értékelnek, és fejlődsz, ha nem, vagy kapsz egy ajánlatot a B helytől, átmész. Nem kell szívbajosnak lenni.


Sok sikert és kitartást kívánok!

Tavaly télen én is ugyan ilyen helyzetben voltam, mint Te, határidőre kellett munkát találnom, kegyetlen volt, szörnyű helyzet. Remélem sikerrel jársz!

2021. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kiemelkedsz a többi pályakezdő közül akkor lehetséges. Ellenkező esetben fogadd el az első ajánlatot ahol sokat tudsz tanulni és építkezz apránként. 1-2 év múlva tapasztalattal sokkal könnyebb lesz előrelépni.
2021. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdeklődnék én is a téma iránt ha nem gond.

De ne nézzetek hülyének légyszi 😀

Zalába élek, középfokú pénzügy, számvitel, logisztika végzettségek vannak, meg egy efeb tanúsítvány bérügyi

Pesti SSC-k konrétan milyen cégek? Sokat hallom ezt a kifejezést hogy SSC, de nem tudom mit takar, és hogy ezeket hogy lehet megtalálni. Pesten érdekelne engem is hasonlóan, ha ott el lehet könnyen helyezkedni (mindenki írja, hogy ssc-kbe pályakezdőknek jobb esélyük van).

Második kérdés: középfokú ilyen végzettségekkel ide SSC-khez van esély? Vagy oda is inkább felsőfokú?

2021. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6)

Az ssc azt jelenti, hogy nagy, nemzetközi cégek ide helyzene helyeznek, és innen látnak el bizonyos üzleti folyamatokat. Azért lett a kifejezés sok esetben szitokszó, mivel sok cég az alacsony hozzáadott értékű feladatokat hozza csak ide, a valódi, izgalmas szakmai feladatok pedig maradnak New Yorkban és Londonban.

Az a különbség a "multi" és a sima "ssc" között, hogy a multi közvetlen folytat üzleti folyamatot az adott országban, és az adott iroda ezt szolgálja ki.


Az a lényeg hogy angolul jól beszélj, és mellé egy harmadik nyelv nem árt.

A felsőfokú végzettség hatalmas előny, de szerintem van olyan cég és pozi, ami mehet nélküle is.

2021. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

December közepe helyett ugye január elejét akartál írni?

Nem sok esélyed van, de nem az átfutások miatt (bár az is szoros), hanem mert kétlem, hogy bárki felvenne azért, hogy karácsonykor 2 hétig adja neked a fizetést azért, hogy az üres irodában ücsörögj. Mindenki aki be tudna tanítani szabadságon lesz, aki meg nem amúgy is home office-ozni fog, és azon túl 1000 egyéb dolga lesz mint kezdőket tanítgatni.

2021. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!