Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szobalány diákmunkára csak...

Szobalány diákmunkára csak lányok jelentkezhetnek, vagy fiúk is? (Komoly kérdés, bővebben lent, moderátorok ne módosítsatok kategóriát)

Figyelt kérdés
Találtam egy diákmunka hirdetést, ami megfelelő lenne nekem, viszont szobalány a pozíció neve és én fiú vagyok. Így én nem is jelentkezhetek? Elvárások között nem szerepel, hogy lánynak kell lenni.

2021. okt. 17. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz. A legrosszabb, ami történhet, hogy nem vesznek fel.
2021. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
előfordul hogy kicsi cégek csak nőt keresnek (pl. mert nincs annyi helyük hogy legyen férfiöltözőjük is)de általában létezik szobafiú is. csak a magyar kevésbé figyel a nemsemleges kíírásokra. jelentkezz nyugodtan, ártani nem fog.
2021. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Látom neked is rakták már át kérdésedet...

Jelentkezz nyugodtan. Ha megkérdezik kérdezd meg, hogy mit tud a lány amit te nem?

2021. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fiúk is a szakmában, és nem is rosszak...
2021. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak fiúk is, dolgoztam velük, tanítottam be fiúkat
2022. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!