Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyárba betanított munka, vagy...

Gyárba betanított munka, vagy más fizikai munkákhoz most általában kérnek oltási igazolványt?

Figyelt kérdés
Mert ha igen akkor beoltatom magam.

2021. okt. 18. 14:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen.


Kérdezz rá.

2021. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%
hivatalosan ilyet nem kérhet!
2021. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen hivatalosan tényleg nem, csak nem vesznek fel.
2021. okt. 18. 14:52
 4/29 anonim ***** válasza:
58%
Nem kérnek.
2021. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
11%
Veszel igazolást 50 rugóért és küldik a védettségit orbiék 🧐
2021. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Èn most kerestem állást, voltam pár helyen interjún (üzlet, iroda, raktár), de mèg csak szóba sem került az oltás.
2021. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 cukikutyus ***** válasza:

Nem találkoztam én se olyannal,ahol kérték,de egy ismerősöm szerint Budapesten a pénzjegynyomdában kérik.

Viszont néhány multinál van úgy,hogy maszkban kell dolgozni,egymástól megfelelő távolságra. Van ahol,meg hetente tesztelik a dolgozókat.

2021. okt. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
16%

"Viszont néhány multinál van úgy,hogy maszkban kell dolgozni,egymástól megfelelő távolságra. Van ahol,meg hetente tesztelik a dolgozókat."


Hol van ilyen? Mert szerintem sehol.

2021. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 cukikutyus ***** válasza:
75%

Utolsó,a csepeli Profieldnál maszkban dolgoznak az emberek a csomagoló üzemben,mert kb 50 ember van egy légtérben.

Julius K9-nél mindennap lázat mérnek,és be kell tartani a másfél méter távolságot.

Szigetszentmiklósi Essentrában be se mehetsz maszk nélkül állásinterjúra,továbbá nyilatkozatot kell kitölteni arról,hogy nem vagy beteg.

Bent a gyártó területen szintén maszkos emberek egymástól távol.Nemrég voltam bent meló ügyben,mert épp keresgéltem,amig nem lettem covidos...

Rokonom zeneiparban dolgozik,hetente tesztelik őket.Barátom haverja filmstúdióban van,őt is hetente tesztelik.

Dióhéjban ennyi,amiről infóm van.

2021. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
46%

#8

Miért ne lenne? Sok multi csinálja, pl. mol, azt hiszem az audi is, több múzeum, stb. Ezekről tudok a közvetlen családomban.

Van olyan multi is, ahol hamarosan kötelezővé teszik az oltást.


Kérdező: szerintem kérdezz rá a jelentkezésnél, nincs általános válasz.

2021. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!