Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetésemelésért kuncsorogni?

Fizetésemelésért kuncsorogni?

Figyelt kérdés

A fonokommel kb 1hete próbálok beszélni a fizetés emelesemrol.

Minden nap próbálok bele beszélni..

Vagy épp nem ér rá ha hívom.

Személyesen siet de majd felhív...sose hívott fel másnap keresem épp nem alkalmas .

Ti meddig varnatok rá ?

Mert ott tartok, hogy ha hétfőig (péntek van) nem tudom megbeszélni vele felmondok..



2021. okt. 22. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én 1 hetet vártam. aztán nem történt semmi, másnap vittem a felmondást, utána meg a felmondási időt eltöltöttem betegszabival. Ha nem adnak semmit, megyek oda ahol adnak.
2021. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van más, akkor mondj fel.
2021. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs másik meg de a magam szakterületén bármikor találok hasonló vagy jobb fizetésért állást
2021. okt. 22. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én keresnék másikat, sokkal jobbat, utána lépnék le.


Amúgy péntek délután kijelenteni, hogy ha hétfőig nem éred el, jó nagy baromság. Hétvégén engem se hívogasson munkaügyben senki.

2021. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem egy meeting meghívót küldesz neki? Amiben egy sorban leírod, hogy béredről akarsz vele beszélni. A bértárgyalás pont nem az, amit telefonon, meg futtában beszélnek meg az emberek
2021. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert pl lehet egy pincérről van szó kb, milyen meeting meghívót küldjön? Nem írta mit dolgozik
2021. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
#6: Mert szellemi dolgozók szoktak olyat mondani, hogy bármikor találnának jobb állást (#3). Nekik szokott a pénzen kívül más is számítani a munkahelyen. A fizikai állomány pár százalék plusz bérért sokkal könnyebben feláll mindenféle agonizálás nélkül.
2021. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Személyesen siet de majd felhív...sose hívott fel másnap keresem épp nem alkalmas ."


Ezt a céget már rég elengedtem volna. Kb sz@rba se néznek.

2021. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos kiderült a cégnél a főnök ilyen jellemtelen.


Minden kollégával ezt csinálta ,ha fizetés emelést kertek...húzta az időt, hogy minél több pénz maradjon a zsebében

2021. okt. 23. 01:04
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenhol így van nyugi. csak valahol aztán engednek, valahol meg le se xarnak...
2021. okt. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!