Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hová menjek dolgozni?

Hová menjek dolgozni?

Figyelt kérdés

Csak egy érettségim van meg egy angol nyelvvizsgám. Szabolcsi faluban élek. Itt nagyon nehéz munkát találni, de muszáj lesz mert semmi pénzem nincs. A lehetőségeim: gyári operátor, de arról azt hallottam, hogy az ott dolgozók fenyegetik egymást, ostobák és bunkók. Nos, én nem szeretném, ha engem bullyznának a munkahelyen, nem szeretnék félni a "kollégáktól". Másik lehetőségeim Tesco, Penny, Spar, stb. árufeltöltő vagy pénztáros. Arról is azt hallottam ismerősöktől, hogy nagyon rossz, és a vevők sokszor vergődnek a pénztárosnak, stb. Jövő szeptemberben kezdek egyetemet levelezőn. Szóval dolgoznom kell majd folyamatosan, de egyelőre a fentiek közül valamelyik munkahelyen, mert még így egy albérletbe se tudok elmenni városra. Lány vagyok.

Melyiket ajánlanátok, esetleg egyéb ötlet? Később vállalkozást szeretnék majd, de most még az sem megoldható.



2021. okt. 24. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vallalkozast? :)) Mire? Tudod eleg sok mindenhez papir kell, erettsegivel eleg limitalt amit tenni tudsz...

Amugy menj el arufeltoltonek, dolgozolo kb 1 evet, aztan irany pest, mar lesz tapasztalatod fel fognak venni, kozbe meg szamtalan jobbnal jobb melot kaphatsz

2021. okt. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyárakban sem általános azért, hogy fenyegetnék egymást az emberek. Hogy nem a legokosabbak kerülnek oda, az viszont tény.

De miért agyalsz ezen ennyit? Próbáld ki a lehetőségek közül azt, amelyik a legszimpibb, aztán ha nem tetszik, továbbállsz.

2021. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegetni nem fognak, max ki kezdik a gyengébbet. De ez bármilyen helyen előfordulhat. Gyár és gyár között is van különbség. Nem egyforma mind. Minden munkahely más. Pénztárosnak csak akkor menj ha szereted az embereket szerintem. Én inkább gyárba mennék. De az én vagyok. Téged nem ismerlek.
2021. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. okt. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!