Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sajnos mikor burkoló szakmára...

Sajnos mikor burkoló szakmára jártam, akkor nem tanultam meg a Burkolást. Tervezem, hogy valahogy Megtanulom, menjek el egy burkoló mellé betanulni a szakmát?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
mondjuk igen.
2021. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És majd a szaki fel fog venni úgy, hogy nem tudsz lószart sem?
2021. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem egy nagy tudomány. Még én is megcsinálom itthon magamnak. Nem dobok ki egy vagyont. De ha a vizsga megvan akkor csak tanultál valamit.
2021. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
youtube, és egy pár ingyen elvállalt munka rokonoknak, ahol addig szeded vissza, amíg nem lesz tökéletes.
2021. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szendvics, nyami.
2021. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozza! Hasonlo cipoben jarok, mint te, viszont a "szakik" elkuldenek egybol, vagy csak leteszik a telefont ahogy megtudjak, hogy nincs x eves munkatapasztalatom. Mondjuk palyakezdokent, hogyan is lehetne?
2021. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha találsz szakit, aki mellett tudsz segédkezni, akkor tedd azt. Ha nem sikerül, vagy akár mellette is megpróbálhatsz YouTube és más forrásokból hozzá tanulni, illetve az ismerősöknek dolgozva is szerezhetsz tapasztalatot.


Elég sok a hanyag "szaki", akik vacakul dolgoznak. Ha te foglalkozol vele, meg akarod tanulni és jól csinálni, akkor akár könnyen túl is tudsz rajtuk nőni. Kezeld alázattal a szakmát, ügyelj a minőségre, légy korrekt az ügyfeleiddel!

2021. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!