Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri Teletál futárnak lenni...

Megéri Teletál futárnak lenni anyagilag?

Figyelt kérdés

A kérdésem a futárok hoz szólna. Megéri-e anyagilag ezt a munkát csinálni ? Itt főleg az autóra gondolok hogy a kapott pénzből mennyire lehet a benzin fogyasztást fedezni illetve ami a legfontosabb az autó kopásàt javítását.


Mert úgy hasonló cégeknél azt tapasztaltam hogy a kapott pénzből épphogy a tankolást tudod fedezni de az autóeg széthullik alattad mert annyit nem fizetnek hogy azt javítani tudd. Várom a témában tapasztalt futárok válaszát.



2021. nov. 3. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Nekem azt mondták, hogy a fizetés igy alakul:

nettó 180 + 50 ezer autó amortizációra (+a matrica miatt).

Hajnali kezdés (5:00) de cserébe max 13:00ig tart.

Viszont amig betanuló vagy ami akár 8-12 hónap is lehet minden nap máshova is kerülhetsz. Ami nem csak Budapestet jelent hanem Pl Pilisvörösvárt is.. (olyan helyre küldenek ahol épp nincs fix ember vagy valaki beteg vagy kevesen vannak..)

2022. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos megéri, ha van aki csinálja!
2023. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!