Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 12 órás 4 műszakos munkarendbe...

12 órás 4 műszakos munkarendben jónak számít a br. 380 ezres alapbér?

Figyelt kérdés
Mennyire jön ez ki hó végére nettóba adókedvezmények nélkül? Nappalos pótlék 30%, éjszakás 40%
2021. nov. 7. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ milyen munkakör. Ez azt hiszem olyan hogy egy reggel egy éjjel kettő pihenő. Tehát 15 nap munka kb. 380at elosztod 15tel. Az a napi bér, ezt oszd el további 8al. Meglesz az órabér. Azt szorozd fel 1,3 vagy 1,4el, ami aktuális, kivéve ha az alapbérben benne van a szakpótlék is.
2021. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Kb. egy évvel ezelőtt Borsodban 220 körül volt ugyanilyen munkarendben egy alap gyári minőségellenőr alapbére, úgyhogy szerintem jónak számít.
2021. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Átlag...


Ha a munkakörülmények és a kollektíva rendben van és a család rovására nem megy vagy egyszerűen rászorulsz akkor ne válts most.


Majd jövőre, meg választások után!

2021. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Ez pótlékok nélkül van?

Mert akkor kiemelkedő!

Nálunk senior technikus lap ennyit.

2021. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Attól is függ hogy milyen munkakör,operátornak tök jó

Főleg ha a br 380 az alapbér és még arra jön a pótlék

2021. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

"Attól is függ hogy milyen munkakör,operátornak tök jó

Főleg ha a br 380 az alapbér és még arra jön a pótlék"



Nem nem jó az árakat meg főleg az 500 ft-os benzint nézve, hanem a semminél jobb, de az nem jó!


Éldegélni lehet belőle, amíg a test / psziché bírja, de az évek csak mennek fiatalabb meg senki sem lesz...


Mit lehet ekkora bevételből tervezni és megvalósítani 5 év alatt mondjuk?


Egy másik szakmát amivel ugyanennyit kereshetsz vagy mondjuk két darab nyelvvizsgát ami szintén nem fog az egekbe repíteni anyagilag vagy összeszedni egy új alsó középkategóriás kocsi árát vagy önerejét? Esetleg kitermelni egy komolyabb nyaralásravalót?


Vagy akinek ez "tökjó" kategória annak mik a pár éven belüli elérhető céljai ezzel a jövedelemmel?


Kiváncsi lennék!

2021. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pótlékok nélkül ennyi igen. Nem megerőltető munka, tiszta munkahely. Csak még nem kaptam fizetést így nem tudom mennyire számítsak ebből kézhez.
2021. nov. 7. 12:57
 8/18 A kérdező kommentje:
Jövőre állítólag ahogy emelkedik a minimálbér mi is kapunk erre a 380 ezres alapbérre még egy 20% emelést. Kérdés mi valósul meg belőle, egyenlőre a próbaidőn legyek túl.:)
2021. nov. 7. 13:00
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Én a múlt hónapban kezdtem ugyanígy 12 órás folyamatos műszakban, de azt mondták, hogy az alapomat meg fogom kapni, igaz nálunk 37%-os folyamatos pótlék volt feltüntetve a bérajánlatos papíromra. Szerintem a 380-as alap egész jó, attól függ, hogy milyen beosztásban dolgozol. Ha sima operátor, akkor kiemelkedően jó.
2021. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
ez egy f*s.. nem a bruttó 380, hanem a 12 óra 4 műszakban. Ereimet vágnám föl, ha ilyen munkarendbe kellene dolgoznom.
2021. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!