Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdasági informatikus végzett...

Gazdasági informatikus végzettséggel milyen munkaköröket lehet betölteni?

Figyelt kérdés
Érdemes elvégezni ezt a szakot, van rá kereslet?
2021. nov. 10. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Takaritotol kezdve ugyvezeto igazgatoig szinte barmilyet, amihez nem kell mas szaktudas.
2021. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha vegig bukdacsolni akarod akkor nem, ha 5 ossel atmesz minden vizsgan akkor valoszinuleg melot kapsz mielott befelyezned
2021. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A takarítón és az ügyvezető igazgatón kívül kérhetek más tippeket is?
2021. nov. 10. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk háromféle szakirány van: adatelemzés, pénzintézeti informatika és logisztikai info. Nyilván ehhez mérten vannak a pozíciók is. A felvi.hu elég jó támpontokat ad.
2021. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ mihez értesz... olyan állás nem elsz hogy "gazdaságinformatikus"
2021. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Gazdinfóval tudsz menni pl. service desk pozira vagy pénzügyi céghez IT kollégának.

Ha inkább hálózatokkal foglalkoznál, akkor mérnökinfó, ha meg fejlesztenél, akkor inkább proginfo szakra menj.

2021. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem gazdinfó BSc és proginfó MSc végzettségem van. Viszont már BSc alatt is fejlesztőként dolgoztam. Gyakorlatilag bármilyen IT munkakört el tudsz látni vele. A lényeg, hogy foglalkoznod kell azzal a területtel az egyetem mellett, ami érdekel.
2021. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudás számít, a papír csak jó ha van, de a legtöbb helyen nem elég, és nem is feltétel.
2021. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

En gazdinfos diplomaval UX designer lettem. Evfolyamtarsaim kozott van ingatlanugynok, autokereskedo, logisztikai ugyintezo, marketing manager es wayfinder designer is. 2006-ban diplomaztunk.


Teljesen rajtad fog mulni, mi lesz beloled, nem a szakodtol. Kapsz vele egy jo kezdo lokest, de sok ajto nyitva lesz elotted.

2021. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!