Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minden állás meg van hirdetve...

Minden állás meg van hirdetve a neten ? Lehetséges,hogy nem hirdetnek meg állást ,de várják a munkavállalókat rá ? Mit javasoltok neten vagy élőben menjen be érdeklődni kérdezősködni,hogy van e munka ennél az adott cégnél,multinál pl.tesco ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Érdemes bemenni személyesen, úgy előbb akad valami.
2021. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen munkakörre gondolsz. A tesconál dolgozik árufeltöltő, rendszergazda, HRes, vezérigazgató, takarító...

Ha valami betanított robot munkáról van szó akkor érdemes lehet személyesen bemenni, de ha vezetői és/vagy diplomát igénylő munka akkor fölösleges.

2021. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Itt a kínai bolton mindig kint a cetli, nem hiszem, hogy a neten hirdetnének.
2021. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szoktam látni boltokon hirdetést én is . Arról nem tudok bármit is mondani,hogy neten hirdetnének ők.
2021. nov. 11. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Személyesen is édeklődj, egyébként karácsonyi szezonba mindíg van felvétel az élelmiszer multikhoz, év elején meg leépítés.
2021. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az szép ötös :D Nem ismerem a multikat. Soha nem dolgoztam náluk.
2021. nov. 12. 08:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismerősön keresztül találnak sokan, rejtett munka, amit nem raknak ki a netre.
2021. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi a jó ezekben,hogy rejtegetik a munkát?
2021. nov. 13. 08:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Te is tudod jól. Mert verseny van, mindenki versenyzik mindenkivel. Az emberek a saját érdeküket nézik. Verseny van a túlélésért. Ha nem találsz munkát hajléktalan leszel. És jobban megbíznak benne, mint egy idegen emberben.
2021. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jobban megbíznak onnantól tartom jónak a választ. Már bocs de előtte írva reagálok . Nem kéne versenynek lennie a magyarok között mikor jönnek az ukránok románok továbbra is vendégmunkásnak. Nem lesz munka nem lesz pénz oké de gyárakba 150 alatti fizetésért kapna melót mindenki . Ennyi a fizetés jelenleg. Csoda ha jelenleg kap valaki ennél többet. Talán a 200 ezres minimál bér emelés megoldja de nem tudom netto e az jövőre.
2021. nov. 13. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!