Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy éri ez meg nekem, megéri...

Hogy éri ez meg nekem, megéri egyáltalán?

Figyelt kérdés

Hónapok óta keresek állást pályakezdőként, ma egy helyről rá pár órára, hogy elküldtem az önéletrajzom fel is hívtak. Édesanyám egyből keltette bennem a bűntudatot, hogy oda el is kell járni (töltünk 25 km re van), ha olyanok a feltételek hogy fogok mellette tanulni stb... Egyből mondtam hogy ha olyanok a feltételek nem fogadom el max, de egyre rosszabbul érzem magam miatta. Egyszer egyik ismerősöm mondta, hogy ott nem túl jó a fizetés.

Szerintetek mik azok a feltételek amikkel megérné elfogadni az állást, ha úgy alakul, ti milyen szempontokat néznétek? Van egyáltalán értelme elmennem?



2021. nov. 11. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

25 km egyáltalán nem olyan nagy távolság, főleg ha nagyobb városról van szó. Ilyen helyeken a tömegközlekedés is jobb a kisebb településekről a sok munkába járó miatt.

Nem értem, hogy jön ide a tanulás. Akkor most pályakezdő vagy, vagy még nem fejezted be a tanulmányaidat? Lényegtelen is, mert igazából gyakornokként (tanulás mellett) vagy pályakezdőként minden szakmai munkatapasztalat nagyon értékes, akkor is, ha gombokat fizetnek.

2021. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van szakmád? Autód? Mit tanulsz? Ugyan ebben vagyok most én is mert estin tanulok és olyan helyre szeretnék menni, ami mellett tudom folytatni a sulit is. Egy ideje már keresek munkát, holnap megyek egy interjúra 35km-re van a lakhelyemtől, igazából szinte mindegy, hogy mit ajánlanak, valszeg elfogadom, ha megfelelek számukra, legfeljebb keresek közbe majd mást, szóval a semminél minden jobb.
2021. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mégis mit vesztenél vele ha kipróbálnád?Te írod hogy kezdő vagy,ilyenkor nagyon fontos bármilyen tapasztalat hogy legalább valami lövésed legyen milyen rendes munkahelyen dolgozni.Közben még fizetést is kapsz és ha nem tetszik próbaidő alatt kiléphetsz azonnal.

25 km nem óriási távolság,ha nem rettenetes a tömegközlekedés 30-45 perc egy út,ennyit ki lehet bírni.Legalább hozzászoksz a bejáráshoz mert kicsi az esélye hogy álmaid állása 5 percre lesz tőled,valószínű hogy be kell járnod valamikor még az életedben.

Másik lehetőség meg az hogy otthon gyakorlatilag élősködsz a szüleiden és várod a sült galambot ami vagy jön vagy nem?Ehhez képest csak előnye van azon felül hogy ijesztő elsőnek munkába állni

2021. nov. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik faluból a másikba kell eljutni, így tomegkozlekedesre esély sincs. Pályakezdő, de mivel hónapok óta nem találok a szakmammal állást így muszáj volt elkezdenem egy olyan tanfolyamot amire "nagyobb" a kereslet
2021. nov. 12. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah és hogy döntöttél?
2021. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Ki kértem több ember véleményét is, így elmegyek, de ha nem fizetik a benzinpénzt, és mondjuk minimál bért adnak nem vállalom, akkor inkább várok és lesz majd valami
2021. nov. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!