Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék pénzt keresni,ha...

Hogyan tudnék pénzt keresni,ha kolis vagyok,és nem is voltam nyári munkán 1-szer se?

Figyelt kérdés

Mivel szüleim még zsebpénzt se adnak,mert havi 197 ezret keres apám.

Gondoltam valamiben bele kell "Vágni az fejszét",szóval mi az öltetek?

Gépészethez/elektronikához értek,vagyis magyarán nem okoz problémát ha autó motorhoz/elektromos rollerhez kell nyúlni..

17/f de nyáron 18 leszek



#motor,gépész,elektronika,munka,pénz,diákmunka
2021. nov. 16. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magánvállalkozó nem lehetsz 18 alatt, addig a diákmunka a lehetőséged. 16 év felett nem csak nyári szünetben lehet menni, hanem egész évben (nyilván tanítási időn kívül, onnan nem hiányozhatsz, nem igazolják).
2021. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-ső

De kb egy tízezresem van XDDD

Meg egészben az vicc,hogy koliból meg anyámék nem engednek,plusz max jövőre tudnék menni,de az is mikor?

Mer ugyebár kb este 5-órakor megyünk be,és ha nagyon kihúzzom,akkor este 10-ig tudnék vissza menni,de akkor is,betörés jelző van az koliban...

Meg egyébként is,magánvállalkozást nem igen csinálnák,főleg 18 évesen...

2021. nov. 16. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapesten, vagy az agglomerációban élsz, és értesz minimálisan hozzá, hirdessd magad azzal, hogy kertkarbantartást vállalsz.
2021. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3

Hát,budapesten vagyok kolis..

2021. nov. 16. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szorolapozni, ujsagot osztani. Loxart se fizetnek, de meg mindig annyival tobb. Budapesten rengeteg aluljaroban csinaljak ezt fiatalok. Plusz ott a hetvege. Amugy miert nem koltozol haza es jarsz ott suliba, ha szuleid nem tudnak legalabb annyival tamogatni, hogy ne dogolj ehen?
2021. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5

Most annyival jobb hogy kicsit adnak pénzt(családi pótlêkból,),de az annyiból jó hogy van mi enni, plusz iskolával egybe van építve.

Plusz napi kapok kaját,de az is mikor milyen.

De az a baj,hogy kis városban lakokk,ahol 1 szak/szakgimi van,de az meg nem pont az legkellemesebb élmény oda járni..

2021. nov. 16. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy diákszövetkezetbe, ott tudnak ajánlani munkát,megmondod, heti v. napi szinten mennyi időt tudsz dolgozni és mikor, segítenek, de ne számíts valami hú..de nagy munkára.Pl. Ikeában vesznek fel diákokat pl. on -line áruösszekészítőnek...Hiperekbe(Auchan,Tesco) is vesznek fel árúfeltöltőnek, akár pénztárosnak diákot....Meki/Burgerbe is... Viszont én úgy gondolom,ha akár heti mondjuk 10-15 órában tudsz dolgozni, akkor az már arra elég, hogy a kajád ill. ezt-azt finanszírozni tudd magadnak, és ne légy totál pénz nélkül...
2021. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7

Mondjuk jó ötlet,nyilván nem agysebész segédnek akarok menni :DD.

Mondjuk más kérdés hogy hogyan mennék iskola időben diákmelóra,mondjuk online nem is lenne marhaság,köszi az választ.

Ment az pipa :)

2021. nov. 16. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy hogy....meddig vagy suliban? 2-3 -ig? Elmész hétköznap 2x4 órát suli után és mondjuk szombat délelőtt 6 órát...az már heti 14 óra.... vagy mondjuk kedd-csütörtök du. és szombat vagy vasárnap még tolsz 4-órát...az is már 12 óra...ami attól függően mit csinálsz ,kb.40-50e netto-t össze tudsz szedni tutira...de lehet még keveset is mondtam....
2021. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9

Most full komolyan,este 5-ig vagyok suliban,de riktán engednek el,akkor is egyik tanárral,vagy szülömmel.

Sajnos szüleim nem engednek kimenőre.

2021. nov. 16. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!