Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telekom Back Office Adminisztr...

Telekom Back Office Adminisztrátor állás?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam diákmunkák közt meghirdetve ezt az otthonról végezhető adminisztrátor állást.


Érdeklődnék, hogy van-e itt esetleg olyan, aki dolgozott (vagy ismerőse) ebben a munkakörben és tudna-e leírást adni róla?


A hirdetésben az szerepel, hogy csomagokat, számlákat kell kezelni, plusz mellé szükséges mikrofon is, hogy tudj egyeztetni a kollégákkal.


Az érdekelne, hogy valóban csak ennyi a munka vagy ez csak kamuszöveg? Ügyfelezni nem szeretnék, azért sem jelentkeztem eddig hozzájuk, de ez az adminisztráció szimpatikus lenne.


Előre is köszönöm annak, aki segít!


2021. nov. 21. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Le van írva, hogy mit kell csinálni, mit nem értesz rajta?


[link]

2021. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudok értelmezni, köszi. :)


De tudod nem egy embertől hallottam már, hogy a hirdetésben ez meg az szerepel, aztán később derül ki, hogy teljesen mást is kell csinálni. Ezért is írtam, hogy olyan emberek válaszát várom, akiknek van tényleges tapasztalatuk.

2021. nov. 21. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ennyire egyszerű. Minden olyan feladatot elkell végezni, ami a prepaid(beérkező és kimenő) hívásokhoz tartozik. Így lehet a legegyszerűbben leírni, támogatni kell az ügyfélszolgálat működését. Kb. 150-200 folyamat az amit ismerni kell hozzá
2021. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki kivancsi meg erre ,akkor szivesen segitek uzenetben, engem most vettek fel:)
2022. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!