Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy beágyazott...

Mennyit keres egy beágyazott szoftverfejlesztő/szoftvermérnök 1-2 éves tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Juttatások nélkül. Ha te is az vagy/voltál, vagy van ilyen ismerősöd ilyen poziba, akinek tudod a bruttóját, akkor szavazz lent!

2021. nov. 26. 09:56
A kérdező szavazást indított:
Bruttó 600 000 - 700 000 Ft
Bruttó 700 001- 720 000 Ft
Bruttó 720 001 - 750 000 Ft
Bruttó 750 001 - 800 000 Ff
Bruttó 800 001 - 900 000 Ft
Bruttó 900 000 Ft felett
Bruttó 600 000 Ft alatt
39 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Huhh remélem sokat, mert most egyetemi FPGA programozós beadandóval szórakozok és egészen falra mászok tőle.


Legalább fizessenek jól, ha pszichiátriai kezelésre szorulok a jövőben. :D

2021. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
#1 Ha a sulis FPGA peldattol a falra maszol, ez nem a te szakmad lesz. Illetve lehet hogy az lesz, de nem az adott tapasztalathoz tartozo bersav masodik feleben, hanem inkabb az elso harmadaban fogsz keresni.
2021. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a 600 alatt vezet, pedig ettől általában nagyobb számokat olvasok itt. 😅
2021. nov. 27. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
#3 A beágy és hardverközeli szoftverfejlesztés *általában* rosszabbul fizet, mint az általános szoftverfejlesztés és inkább ez utóbbi területről lát számokat az ember a fórumokon. Nagyobb az igény az üzleti app fejlesztésre, nagyobb a hiány a területen és ez jobban hajtja fel a fizetéseket.
2021. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

2# Nem kell ilyen komolyan venni a dolgokat.


Amúgy igazad van, ez nem az én pályám. Egyetemen szimplán rossz specializációt választottam és véletlenűl kerültem abba a "szerencsés" pozícióba, hogy jobban megismerkedhetek a hardver közeli dolgokkal mint egy átlagos mérnökinfós.


Nem tartozik a kérdéshez, igazából csak egy vicces kommentnek szántam, egyfajta zsigeri reakcióm volt, de amúgy valószínűleg jóval magasabb szintű programozási nyelvek terén fogok elhelyezkedni valószínűleg backendesként.


Csak abból adódott a reakcióm, hogy ha nekem ezt a sz-rt kéne csinálnom, akkor azt nagyon meg kéne fizetniük.

2021. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bárki aki szavazott, s a jobban fizetett rétegekbe tartozik, tud valami jótanácsot írni? Pl. hol dolgozik, hogy ilyen jól keres, váltott-e munkahelyet pályakezdő éveiben, stb.
2022. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!