Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felsőfokú szakirányú végzettsé...

Felsőfokú szakirányú végzettség, legalább középfokú angol nyelvtudás ?

Figyelt kérdés
Ha ez van a hírdetésben(állás) és nekem foszk papírom van akkor jelentkezhetek, vagy ez BSC-t jelent?
2021. nov. 27. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
A foksz nem felsőfokú végzettség. Persze jelentkezhetsz, senki nem tiltja meg. Max nem vesznek fel.
2021. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz nyugodtan, max nem vesznek fel.
2021. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ascelpius ***** válasza:
100%

Jelentkezni mindig érdemes ha tetszik, legrosszabb ami történhet hogy semmi választ nem kapsz.

Én is jelentkeztem már állásra, úgy hogy nem volt hozzá papírom és be is hívtak.

2021. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Plusz sok területen hiány van, simán lehet hogy nem találnak olyat, aki mindennek megfelel, akkor lehet elég ez a végzettség is.
2021. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Felsőfokú végzettség = diploma



A te foszk-od annyit ér mint egy OKJ.

2021. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Jelentkezhetsz FOSZK-kal, de az interjúig sem jutsz el. A felsőfokú végzettség diplomát jelent.
2021. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
foksz = felsőoktatási szakképzés. Jelentkezz nyugodtan.
2021. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is jelentkezz, majdnem olyan nehéz mint egy diploma. Sok helyen biztos értékelik
2021. nov. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér, nyilván nem veszítesz sokat azzal a plusz 3 másodperccel amíg még egy helyre elküldöd az önéletrajzod.

Alapesetben nyilván hátránnyal indulsz, de nem kizárt, hogy behívnak, ha van valami benned, ami ellensúlyozza, hogy "csak" FOKSZ és nem BSC (feltéve, hanem valami törvényi előírás

2021. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!