Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépészmérnök diplomával...

Gépészmérnök diplomával lehetek ellenőr?

Figyelt kérdés

Szeretem az olyan munkát, ahol menni kell és ellenőrizni kell.

Pl munkavédelmi eszközök ellenőrzése, targonca stb (ugye akkor munkavédelmi szakirány szükséges)


Vagy éppen egy könyvvizsgáló (ehhez meg ugye pénzügy számvitel szakirány szükséges)


Épületenergetikai tanusító (ez kicsit épületgépészet irány, de van egy pár hónapos tovább képzés, amivel lehet ilyen képesítést szerezni.


Élelmiszer ellenőr stb


Esetleg auditor.


Az értékesítés nem nagyon érdekel.


Szóval gépészmérnökként van lehetőség, hogy ellenőr szerű munkát végezzek?


Szeretem a változatos munkát és ahol intézkedni és ellenőrizni kell😃



2021. nov. 28. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Munkavédelmis, minőségügyi mérnök pl dolgozhat ilyen pozícióban

2021. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Azt hittem jegyellenőr. 🤣🤣
2021. nov. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
BKV ellenőr is lehetsz
2021. nov. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vodafonelive ***** válasza:
Epitkezesen KKV-nal megszerezhetoek 4-5 ev utan a Felelos Muszaki Vezetoi (FMV) es Felelos Muszaki Ellenori (FME) jogosultsagok epuletgepeszetben es ez nem kotott szakiranyhoz. Az a kerdes van-e BSc vagy MSc-d, mert jovo januar 1-tol kihozta a kamara az uj szabalyzatat amiben brutal modon megnoveltek pl a tervezeshez szukseges szakmai gyakorlati idot. Pl. epuletgepeszeti tervezesnel 5 ev volt eddig most mar 8 ev kell, igen am de ha elmesz MSc-re es elvegzed akkor mar csak 3 ev kell a tervezoihez ami vicc… eros gyanum az, higy azert nem piszkaltak a mesterkepzest, hogy az emberek elmenjenek egybol BSc utan MSc-re, hogy legyen hallgato.
2021. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!